Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?

Príspevok v téme: Neplodni muzi? Ci je chyba vo mne?
Angelina7777

Zufale zeny robia zufale veci. ked som to spocitala, za posledne tri roky som mala pokusy otehotniet so 6 muzmi. nevyslo to, aj dnes smutok ze nic! ako je to mozne? vzdy v plodne dni. jeden z nich je neplodny potvrdene lekarsky, ale z ostatnych 5 hadam bol aspon niekto plodny? Mam uz vela rokov, 36, je to tym? vyzeram nastastie mladsie. oni tiez boli z toho smutni niektori, 4 zo 6 velmi chceli dieta so mnou. k lekarovi chodim raz do roka, vzdy vsetko v poriadku. na sex uz pozeram len ako na prostriedok na otehotnenie

Inézka

Aj ja mám pocit že to je Cindy :-D Určite by sa normálna žena takto nesprávala. To len Cindy fantaziruje po dlhšej dobe.

Žužova

niekoho mi autorka velmi pripomina... . štýl písania, ,,problémy",alfasamec,pilot... ženy cindy ? :D
ty si chorá na hlavu moooooc

Angelina7777

maoam, dakujem, verim, ze to myslis dobre, ale na Tvojom mieste by som sa tak nespoliehala na lekarov a vselijake ich muciace metody, mam dve blizke kamaratky, ktore maju neskutocne zrasty v brusnej dutine kvoli obycajnej laparoskopii

ja k lekarom idem az ked je to uplne nevyhnutne, lebo mam zle skusenosti, su to tiez len ludia a vela omylov vznika

asi si necitala, nastastie sa to podarilo uplne bez lekarov, a to len 3x som mala sex v juli. tak uz len zostava verit, ze to dobre dopadne, lebo este je velmi skoro, stresujem s kazdym malickym priznakom, uz dvakrat som bola na pohotovosti tento tyzden, uz ma tam poznaju a su velmi mili, zatial je vsetko ok. teraz ale uvidim ako si zvyknem vo Viedni :-/

usb

Citala som temu len zbezne, nehnevaj sa, ale aj mne sa zdviha zaludok z tvojho konania. Striedat v posteli muzov len za ucelom uspesneho oplodnenia je ako keby som citala nejaky scenar k americkej romantickej komedii a to doslova. Az sa divim, ze moze takato zena existovat naozaj. To si hodnotila tych muzov, ze su uplne zdravi s dobrym genet. materialom len na zaklade vzhladu? Ako ty mozes podla vzhladu zistit, ze je 100% zdravy a nema nijaku vadu geneticku alebo ine skryte ochorenie. Co taky diabetus, epilepsia, krvne, pecenove, traviace, neurolo. a ine ochorenia, infekcne, alergie, astma a kopa inych, ktore su este len v zarodku a prejavia sa az po niekolkych mesiacoch ci rokoch. Nehovorim uz o pohl. chorobach, ktorymi ta mohli ti muzi nakazit. Ved ked si ich tak lahko dostala do postele, ktovie kolko zien s nimi takto lahko skoncilo tiez v posteli. Ak sa s tym clovekom poznas len kratko a len za ucelom sexu tak nemozes vediet takmer nic o jeho zdravotnom stave. Neviem, ale trosku mi prides ako taka vyberava luxusna prostitutka, co ide nie za peniaze, ale za spermie.

Maoam

ak to dieta fakt chces a partner ma spermiogram OK, tak sa do tych vysetreni pusti, lebo stracas cas, kym sa vsetko zdiagnostikuje, kym sa ti zadari otehotniet, to vsetko nejaky cas trva

prajem vsetko dobre

Maoam

tej laparoskopie sa bat nemusis, ani pripadnej chromopertubacie, vsetko sa deje v narkoze a je to minimalne invazivny zakrok, samozrejme ze by si mala nejaky cas po OP mierne bolesti v podbrusku a je to operacia v narkoze, ale nic strasne, vsak ti nebudu nic rezat (dufam)

Maoam

to je sice pravda, co sa postupnosti tyka, ale ak ma muz spermiogram v poriadku a napriek tomu sa ti nedari otehotniet, mozes mat problem ty a nemusis o nom vediet, od hormonalneho cez zrasty, PCO-syndrom atd.
to vsetko odhalia ale az vysetrenia, inak brusna laparoskopia s chromopertubaciou sa robi az po vysetreniach z krvi (hormonalny profil), vag. vysetreni (bezne vys. u gynekologa vratane vag. sonografie) a chlamydie sa daju zistit PCR-metodou zo steru z cervixu + z protilatok v krvi

nie je na tom nic strasne, kedze mas 36 rokov a dieta velmi chces, tak by si zrejme mala byt ochotna sa u gynekologa aspon ukazat, nie?

Angelina7777

Maoam, dakujem, nastastie ziadne z toho, to znie hrozne tie vysetrenia :-OO to si skor neviem predstavit otehotniet po vsetkych tych hadiciach v bruchu :-O

mam kamosky s desivymi zrastami v brusnej dutine ako nasledok laparoskopii

myslim, ze najlahsie je vzdy zacat od partnera, jemu sa spravi spermiogram 3X a uz sa 50 percent neplodností odhali tak, netreba tym molestovat zenu