Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa rozísť s priateľom, keď mám depresiu a nechcem mu ubližovať?

andrejkaa

ahojte, ďakujem za rady..už je po tom..ja som mu milo dohovarala ale nerozumel tomu tak som jednoducho prerusila kontakt a napisala ze spolu uz nie sme..ono je to skor tak ze ja uz som rozhodnuta si nieco urobit, a chcem ho co najdalej lebo je super clovek, nech hlada stastie inde

deni...kr

Určite to nekonči len kôli depresii..da sa vyliečiť aj ked maš vztah a uprimne je malo takych ktory pri tebe stoja aj v tom najhoršom..snaž sa si ho važiť viac..ale ak to fakt chceš tak mu povedz na rovinu pravdu prečo ..viem čim si prechadzaš ja som kvoli tomu tiež ukončila vztah a do tetaz to ľutujem

Sixx

Normálne mu vysvetli veci ako cítiš. Ak ťa to ťaží na srdci, tak nemaj strach z toho. Kľudne sa s ním rozíď, ale povedz mu to s citom a úprimne.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa rozísť s priateľom, keď mám depresiu a nechcem mu ubližovať? - Fórum - ZDRAVIE.sk