Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ranny suchy drazdivy kasel

Príspevok v téme: Ranny suchy drazdivy kasel
LifeAfterlif

Zdravim Vas,

Pred tym ako navstivim doktorku by som mal rad aj vedomosti resp. Informacie aj od Vas.

Posledne mozno 10dni vstavam hrozne, vstanem skoro rano ako dnes o 4:00 s tym ze sa neviem poriadne nadychnut a potom ked sa chvilku nenadychnem(napr skusam zdriemnut tak sa nenadychnem na plne pluca, tak uz musim nasilu akoby roztiahnut pluca pricom ma zdusi a drazdi ma suchi kasel. Sem tam pri tom drazdivom kai nieco vykaslem, pocas dna mi nic nie le. Len rano mam pocit ze uz by som nemal vstat... Vie mi niekto poradit?Uz ani niesom Zahlieneny ako niekedy, no ten ranny suchy kazel co mi zuzuje pluca je uz velmi neprijemny. Chystam sa na dovolenku, tak dufam ze to bude len alergiou z prehnaneho mnozstva prachu v izbe kedze sa nam robi pri dome stavba.

Do obedu mi to zvykne prejst ze pocas dna na to aj zabudnem ake som mal tazke a neprijemne rano, dakujem vopred za pomoc.

Ivka 1

Ak sa chystáte na dovolenku k moru, nezabudnite na ranné prechádzky po pobreží.Vlhký morský vzduch pomáha. Ak kašeľ neprestane, potom rtg pľúc .... test na chlamýdie a mykoplazmy ak bude všetko negatíne , vyšetrenie na pľúcnom a alergológii.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ranny suchy drazdivy kasel - Fórum - ZDRAVIE.sk