Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Morske riasy-maju ucinok?

coreldraw

Ahojte, ja som nasiel morske riasy NORI a to na stranke www.morskeriasy.sk
Uz som ich aj ochutnal, su fantasticke :)
Odporucam aj Vam skusit.

Sirius

mudrc: si alter ego RNG? pche myslela som ze sa nebude znizovat k vytvaraniu pseudonickov, ale vidim ze diskusie s nim sa nedockam, hehe

mudrc

Sirius
asi by si bol rad, keby niekto zalozil temu: otazky na Siriusa. ak to tak niekto urobi tak sa tam vyriaď, ale nenavazaj sa do RNG. alebo si zaloz sam temu. citam ta vsade, kde sa pohnem, ale furt len v negativnom svetle sa prejavujes. prepac.
dakujem za pochopenie

Sirius

ooooo, pan RNG sa nam citi nadradeny, a vobec na to nema dovod, pche

nevypisuj mi tu pseudoargumenty o tom ze zivot vznikol v mori (co je pravda o zivote ako celku), ale je to pre nas nepodstatne lebo my sa bavime o traviacej sustave cloveka dlhodobo viacere generacie zijuceho v urcitom prostredi. Dokazom mojho tvrdenia ze clovek ma jest taku potravu z prostredia kde zije, je napr. aj to ze mnohi dostali alergiu na tropicke ovocia, plodiny a pod.

RNG

Sirius, odporucam ti trochu si postudovat, aspon takych zo desat rokov, aby si mohol so mnou na urovni diskutovat.
Statistika zamorenia mora je v literature dobre zachytena, takm isto aj pozemna. Medzi nimi je obrovsky rozdiel dosial, v prospech mora.
Co sa tyka vhodnosti morskych plodin pre suchozemcov, nezabudaj, ze zivot zacal v mori a mnohe procesy vo vsetkych zivicichoch su velmi podobne.
Nakoniec primorskych narodov, co jedia morske plodiny je plno a zda sa, aspon definitivne to vidno na Japoncoch, ze aj dlhsie ziju, aj su pomerne zdravsi ako my.
Inac na zbytocne polemiky nemam cas, ani naladu. Ja sem chodim ludom radit, nie dohadovat sa a diskutovat.
Na dnes toho uz mam plne zuby.

Sirius

RNG: nebud si taky isty svojim tvrdenim, len si vygoogli co vsetko ide do mora, kolko jadrovych vybuchov bolo robenych v morskych priestoroch, a pravdepodobne zmenis nazor. Dalsia vec je ta ze obyvatelia vnutrozemskych statov su evolucne zvyknuti na suchozemske rastliny, celkovo sa da povedat ze na stravu tej krajiny v ktorej ziju, cize nie je celkom koser stresovat organizmus cudzokrajnymi plodinami

RNG

obsah suchozenskych rastlin a morskych je velmi rozdielny. Naviac suchu zem sme uz znicili velmi, more na stastie este nie je natolko vytazene a zamorene.

Sirius

my pouzivame liecive bylinky typu zihlava a spol. japonci pouzivaju riasy ked ich maju. Podla mna to ma rovnaky ucinok.

Petuska B

Osobne používam Kombu a Nori. Pozitívny účinok na zdravie iste majú- čistia telo, plus veľmi dobrý účinok na štítnu žlazu a i.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Morske riasy-maju ucinok? - Fórum - ZDRAVIE.sk