Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citim ako mi bije srdce

Príspevok v téme: Citim ako mi bije srdce
UZDOST

zdravim .. 5 rokov dozadu som uzival antidepresiva koli panickej poruche ... 2 roky som do seba nedal nic. . no poslednu dobu sa mi zas vracaju tie iste stavy ... opisem to...jednoducho pri kazdom pohybe .. napriklad sedim, vstanem tak musim chvilku hybat so svalmi na bruchu proste ich stiahnut par krat,..inak citim ako mi bije srdce v celom tele .. pulz mam tak 70 maximalne. .. ale citim srdce v celom tele .. posledne 2 dni to mam stale .. ci len na WC..alebo sa idem napit .. vstanem a zas v krku a v bruchu citim ako mi bije srdce ... nebije mi rychlo ako som uz spominal ..no ked stahujem na bruchu svalstvo tak to necitim .. snazim sa to tak oklamat. . preto sa pytam .. moze to byt psychika ? neustale si meram tep atd. cvicil som 3x do tyzdna no teraz spravim 10 klikov a uz mam strach :/

uzdost

napriklad teraz som koli tomu nespal celu noc...za kazdym ked som sa prehodil na druhy bok tak to iste ... vkuse len myslim na to ako mi bije srdce idem sa z toho zbaznit ...ked lezim tak mi normalne brucho nadvihuje ...alebo ked si ruku oprem o hlavu tak v tom mieste zas citim ako mi bije srdce ..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.