Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potravinove mole

Príspevok v téme: Potravinove mole
mirka6688

Dobry den,chcela by som poziadat o nejake rady ako sa zbavit potravinovych moli. Mame s nimi problem uz dva mesiace a stale si sem-tam nejaka poletuje. Povodne som ich nasla v muke a v solamyle...vsetko som vyhadzala aj tu muku aj solamyl aj vsetky ostatne potraviny ktore sa nachadzali v domacnosti- fakt vsetky- aj korenia,caje,cestoviny,ryzu,orechy,vlocky...proste vsetko. Odvtedy ked nieco kupim vsetko ide bud do chladnicky, mraznicky alebo sklenenych doz. Tak som myslela ze bude pokoj. Ale mame kupene tie lepsiace pasiky proti potravinovym molam a stale sa sem-tam nejaka prilepi. Vcera znova. Som myslela ze uz bude pokoj...tri dni nic a vcera sa zase jedna prilepila. Este by som dodala ze som cely byt prevratila hore nohami, poodtahovala linku,vycistila kazdu skrinku, vsetko vycistila savom, ked idem na dlhsie z bytu tak ho prestriekam bioilitom pre istotu a oni si stale poletuju. Zdoraznila by som ze nachadzaju sa aj na chodbach,tak ja uz fakt neviem ci z chodby lezu k nam alebo od nas na chodbu. Prosim poradte co mam este urobit,uz mi to ide neskutocno na nervy. Vdaka :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potravinove mole - Fórum - ZDRAVIE.sk