Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Overeny výživový poradca

Shc

Ahojte som akreditovaný výživový poradca zameraný na osobitný prístup. Viac informácií nájdete na www.slovakhealthclub.sk. Pekný zvyšok dňa prajem :)

Anička

Ako výživový poradca poskytujem pomoc pri pri redukcií váhy a zdravotných komplikáciách (ako vysoký krvný tlak, cholesterol, DNA, cukrovka...)
moja adresa: chudnime-zdravo6.webnode.sk

Zdenka M

Za mňa určite sú to výživový poradcovia ktorý sú aj v našom meste a myslím že po SR dosť rozšírený . Ja som sa objednávala priamo na webe výživových poradcov www.vyzivovy-poradca.sk
Už na druhý deň mi volali tak som prišla do mesta na pobočku, vypracovali mi plán a chodila som pravidelne na "kontroly". No ono to niesú také bežné kontroly, je to hlavne preto aby som sa nevzdala môjho cieľa, takže môžem povedať že je s nimi dobrá spolupráca a svoj cieľ som si splnila. Čo ma ale asi najviac teší ani tak nie že som schudla ale že viem ako správne sa stravovať, ako kombinovať stravu a sama si pripraviť. To je veľké plus lebo to vlastne zaručilo že už nepriberám lebo som začala žiť zdravšie, ahojte. ďakujem

lombardo1981

Niekto tu má asi vážny problém. V jednom príspevku žiadať o pomoc a tú pomoc i odporučiť.

Inak ma vždy zaujímalo a zatiaľ som nedostala žiadnu odpoveď. Čo človek, ktorý trpí metabolickou alkalózou? Môže s pokojným svedomím vyjedať "zakyslujúce" potraviny? Veď "ak si chceme zachovať vnútorné prostredie organizmu v rovnováhe", tak je potrebné to pH aj znižovať.

Rara1

Ahoj, po pôrode som trochu nešťastná s tým, ako vyzerám. Tak premýšľam, ako to budem riešiť. Asi by to chcelo nejakú plastiku. Už som skúšala aj cvičiť a držať sa v jedle, ale veľmi to nefunguje. Asi by bolo lepšie nájsť nejakého odborníka. Tak som rada, že som tu našla zaujímavý tip. Určite sa skúsim do bratislavskej Yes Visage objednať na konzultáciu.

Christinela

Dobry den, nakolko sa pohybujem v podobnej oblasti, mozem odporucit svet-zdravia.sk Pracuju s Tanitou namiesto InBody, co su principialne podobne pristroje. Nasledne nadvazuje konzultacia a vypracovanie planu pre Vas ciel.

Gima

Som iba laik, ten clanok mam okopirovany z internetu, stranku si nepametam, ale každy si snad pameta zo skoly, že urcite percento PH. oznacenie kyseliny sa nachadza v ustach, v zaludku a v moci. Jedine zmenou stravy a zivotospravy sa tieto kyseliny dokazu zharmonizovat, teda zosuladit. Vylucit na urcity cas, kyselinotvorne potraviny,zásadotvorne potraviny ale existuju aj tzv. neutralne potraviny, ktore maju minimalny vplyv na tieto kyseliny.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Overeny výživový poradca - Fórum - ZDRAVIE.sk