Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Angína?

Príspevok v téme: Angína?
Locika

Ahojte potrebovala by som poradiť.
Pred pár dňami som ochorela a poriadne ma začalo bolieť hrdlo. Nemohla som nič jesť, piť ba dokonca ani prehltať. Bola som si rpe nejaké lieky v lekárni no slečna za pultom mi povedala že ak ma boli iba jedna časť a mám horúčku tka to bude Angína a mám navštíviť svojho lekára. Kedže má moj obvodný lekár pár dní dovolenky a na pohotovosť sa necítim potrebujem poradiť. Kamarát mi odporučil Repíkovy čaj jedno vrecúško zatiaľ pollitrom vody. aDenne maximálne liter vipiť. Dodržiavala som to plné 3 dni až na 4 deň ráno som prestala keď som začala vypľúvať krv. Cez deň so s tým nemala problém no an druhý deň ráno som sa zobudila na to že sa dusím, znova krv. Čo mám ďalej robiť ? Nieje to niečo vážnejšie ako iba angína ? ( podotíkam, že bolesť hrdla pomali po tom čajiku prestala)

philips

Tvoj lekár má určite niekoho, kto ho zastupuje. A ver tomu, že vyplúvanie krvi je dôvod na návštevu pohotovosti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Angína? - Fórum - ZDRAVIE.sk