Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hladam..

Príspevok v téme: Hladam..
som singl

Prajem pekny den, hladam si kamarata a mozno casom aj nieco viac z okresu Sk alebo Bj. Mal by si byt slobodny, nezadany, a pokial mozno bezdetny, vo veku od 30 do 37 rokov, stihlej postavy, s vyskou do 180 cm, sympaticky v tvari, bez dioptrii(sorry, ale takych nemusim), primerane dbajuci o svoj vzhlad, vratane chrupu :), nefajciar, nealkoholik(mozes pit akykolvek mok s rozumom), sportovo zalozeny, neveriaci-veriaci, je to jedno, ale nie nabozensky fanatik ci velky puritan, so SŠ alebo VŠ vzdelanim, moze byt aj uciliste, ale s maturitou, bez zavaznych zdrav. ochoreni/diabetes, epilepsia a pod.), bez psychickych ochoreni, povolena je obcasna depresia, ktorou trpi raz za cas asi kazdy zijuci clovek :)
Mal by si mat pozitivny vztah k prirode, turistike, sportu, zmysel pre spontanny humor, nadanie riesit problemy s nadhladom, primerane komunikativny(nie prilis ukecany, ale ani nie mlkvy ako ryba).
Je mi jedno aky styl hudby pocuvas, okrem ludoviek(nemam ich rada), ak tym neobtazujes svoje okolie :D, tiez mi je jedno aky zaner filmov a knih mas rad. To je tvoja osobna vec :)
Ak sa tu najde taky chlapik, ktory sa v tomto nasiel tak nech sa mi ozve na moj mail:
hladamkamosa@centrum.sk
dakujem za pozornost, a ak som niekoho pobavila, tak nemate zaco :)

A-pesimista

som singl ja som to ale nepisal kvoli sebe. ja totiz niektore tvoje poziadavky nesplnam. mam pod 30, co si myslim, ze by nutne nemusel byt problem, ale hlavne nezijem na SK, co uz je vec tazko riesitelna. ja som tym chcel povedat, ze keby ja zvazujem, ci sa ti ozvem alebo nie, tak mna by aj celkom zaujimalo, ze komu sa to vlastne ozyvam, aspon priblizne. mohla si aspon uviest kolko mas rokov. :) ....tak vela stastia pri hladani toho spravneho.

audina

Singl tu nemas ani 0,5% sancu niekoho takeho schopneho najst. Aj v realite je velke stastie natrafit na takeho curaka, ktory by tomu zodpovedal. Nechcem tym povedat, ze si narocna, lebo su to fakt poziadavky, ktore by mal zdravo sebavedomy a inteligentny muz splnat, ale zial na slovensku je viac nepodarkov ako podarkov. Zato mozu ich rodicia a prostredie, v ktorom sa vychovavaju. Zial.
Sampon ty sa daj liecit chlape, vsak ty uplne odveci tu pises :D

alfaguy

stihla, ano
do 180cm, ano
dioptrie, ano (tj, nie, nemam)
chrup, drahsieho zubara nenajdes na SR, ale nebol som tam uz na orpave chrupu pekne davno, kontrola OK
nefajcim, nepijem
sport, sachy sa pocitaju ?
maturu mam, aj VS, ale nedokoncenu
depky mam len ked ma niekto sklame, ale vuzijem ich na posilnenie
priroda? ani raz som nehodil do prirody smeti. tj. smetie (singular)
turistika, roztoc globus, ja hadzem sipkou
humor - pocita sa aj ironia?
30-37, sorry, mam len 25

Prezyvka55

Ja neviem :D ale podla mna toto co napisala by mal splnat kazdy normalny clovek ... sportovat, starat sa o svoju postavu, nepit nefajcit, byt vzdelany. ved to je zaklad. skor by som povedal ze je smutne ze sa najdu aj taki co to nesplnaju.
a potom su tam osobne preferencie ako vyska atd

uplna normalka a ked si to porovnam s tym ze ja som chcel aby moja priatelka mala aspon 2-3 zaluby popri praci skole, dalej specificke povahove vlastnosti, aspon zopar podobnych zalub ako ja, aby bola samostatna a potom vyzorove veci .. tak mi pride poziadavky tejto slecny co tu pisala ako slaby odvar toho co som hladal kedysi ja.

mojpohlad

BTW ak by si spoznala fajn typka, ktory sa na prvy pohlad zda byt tvojim idealom. Ste spolu nejaku dobu ,zistujes ze ti s nim je celkom fajn a chces ho spoznavat dalej.

Raz ale prides k nemu vecer domov a pred spanim zistis ze je dioptrik - cez den nosi sosovky, takze si o jeho "zavade" doteraz netusila.

Co sa stane po tejto okolnosti ?

Je zrazu z neho obratom niekto, kto ta odpudzuje, nepritahuje a instantne teda o neho stracas zaujem ? :)

Tymto sa len snazim poukazat na to ake nezmyselne, absurdne a fakt povrchne mozu byt niektore poziadavky na vysnivaneho partnera :)

mojpohlad

Ono to v praxi nefunguje tak, ako si to ty predstavujes.

Jasne, kazdy ma svoje poziadavky a vela ludi ma exaktne predstavy fyzickych a povahovych vlastnosti cloveka. To je v poriadku. Ale treba trochu od toho upustit, otvorit svoju mysel a nechat veci volne plynut.

V realite je totiz VELMI NEPRAVDEPODOBNE ze najdes niekoho, kto presne splna vsetko to co chces aby splnal. Vzdy sa objavi na tom cloveku nieco, co nie je podla toho ako si to ty predstavujes.

Tu ide hlavne o jednu vec - citit s niekym blizkost a citit aj fyzicku pritazlivost. Tieto dva faktory ale VOBEC NEMUSIA SUVISIET s tym, ze ten clovek najprv musi splnat vsetko to co si predstavujes. Kludne sa moze stat, ze tieto dva faktory (blizkost a fyzicka pritazlivost) sa objavia nenapadne a postupne pocas doby ked toho cloveka postupne spoznavas. A pritom tento clovek nemusi presne splnat vsetko to co je v tvojich poziadavkach :)

Samozrejme do tejto fazy sa ale nemas sancu dostat, pokial podvedome k sebe blokujes ludi ktori nesplnaju tvoj model na 100%.

Ak to budes brat tymto sposobom, ze prve co ta napadne je tabulkovo porovnavat vysnivane parametre s parametrami dotycneho, tak sa naozaj moze stat, ze nikdy nikoho nenajdes.

Skus na to ist takto: Ak nie je dotycny pre teba skaredy, ak normalne dba na svoju fyzicku a dusevnu hygienu, ak je pre teba dostatocne aktivny, ak sa s nim da fajn pokecat, ak nie je vyslovene tvoj antityp ze ta fyzicky odpudzuje, tak NIE JE DOVOD aby si takeho cloveka k sebe nepustila a nespoznala ho viac.

som singl

Cherrycookie neboj, som v poriadku. Niesom pubertacka, aby som sa vesala pre par utocnych prispevkov od neuspokojenych mladikov :) Sampon aj Dilin0 maju pravdepodobne nejaky problem so sebou, ked to tak bojovne vzali. Sampona, co tu obcas nazriem na forum som uz zaradila do kategorie zatrpknuty stary mladenec, ktoreho asi okaslala nejaka a teraz vsetky baby hadze do jedneho vreca :D A Dilin0 bude nieco podobne. Ale napokon je tu slobodna volba sa vyjadrit a uz kto sa akym sposobom reprezentuje je len zrkadlom jeho povahy.
Hrac_ nepisala som, ze ma mat depresie, citaj doslednejsie, ale ze nemal by trpiet silnymi depresiami, pretoze take mensie depkarske nalady ma asi kazdy raz za cas. Ani slnko kazdy den nesvieti. Ja som mala namysli cloveka zavisleho na antidepresivach, ktory sa nema do ziadnej aktivity.
A-pesimista_ z akeho kraja priblizne pochadzas? Odpovedz len ak chces. Ja len, ze si tu tusim dvakrat naznacoval, aby som napisala nieco o sebe.

Cherrycookie

som singl dufam ze si si nic neurobila ani neplanujes ak sa ti nik neozval a ludia ta tu zdrbali? Ozvi sa prosim ako to zvladas?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hladam.. - Fórum - ZDRAVIE.sk