Hladam..

Príspevok v téme: Hladam..
som singl

Prajem pekny den, hladam si kamarata a mozno casom aj nieco viac z okresu Sk alebo Bj. Mal by si byt slobodny, nezadany, a pokial mozno bezdetny, vo veku od 30 do 37 rokov, stihlej postavy, s vyskou do 180 cm, sympaticky v tvari, bez dioptrii(sorry, ale takych nemusim), primerane dbajuci o svoj vzhlad, vratane chrupu :), nefajciar, nealkoholik(mozes pit akykolvek mok s rozumom), sportovo zalozeny, neveriaci-veriaci, je to jedno, ale nie nabozensky fanatik ci velky puritan, so SŠ alebo VŠ vzdelanim, moze byt aj uciliste, ale s maturitou, bez zavaznych zdrav. ochoreni/diabetes, epilepsia a pod.), bez psychickych ochoreni, povolena je obcasna depresia, ktorou trpi raz za cas asi kazdy zijuci clovek :)
Mal by si mat pozitivny vztah k prirode, turistike, sportu, zmysel pre spontanny humor, nadanie riesit problemy s nadhladom, primerane komunikativny(nie prilis ukecany, ale ani nie mlkvy ako ryba).
Je mi jedno aky styl hudby pocuvas, okrem ludoviek(nemam ich rada), ak tym neobtazujes svoje okolie :D, tiez mi je jedno aky zaner filmov a knih mas rad. To je tvoja osobna vec :)
Ak sa tu najde taky chlapik, ktory sa v tomto nasiel tak nech sa mi ozve na moj mail:
hladamkamosa@centrum.sk
dakujem za pozornost, a ak som niekoho pobavila, tak nemate zaco :)

som singl

Ja vas citam a navrhujem ukoncit tuto temu. Uz totu nerozoberajte prosim. Vzdy budu ludia co so mnou budu suhlasit a co nebudu. Zbytocne tu vysvetlovat niektorym. Dovidenia.

Q-Q

Ono tu chodi urcity pocet muzov ale su to viac s nejakymi psych. poruchami a zavislostami a ti co su ok ako ja, tak uz niekoho mame :D

ciernyjazdec

dajte jej uz pokoj boha. Ved prisla si hladat priatela a jedine co tu nasla je, ze sa do nej poniektori len navazaju a urazaju.
Som singl hladaj inde, tu nenajdes co hladas, je tu velmi uzky profil na splnenie tvojich podmienok a mas asi len 2% sancu ze sa ti niekto ozve. To by tu muselo chodit ovela viac muzov, aby sa v tom nasiel. Skusila si a zistila si ako sa veci maju.
Psy stekaju a karavana ide dalej

Q-Q

Ja ako muz netvrdim, zeby bola az tak velmi narocna ako ju tu mnohi opisuju. Ved poziadavky na vysku a vzhlad tela ma kazdy nejake nie? Mi nevravte chlopi, ze vam sa paci kazda jedna baba. Dalej ake naroky ma? Ved toleruju akukolvek skolu okrem ucilista bez maturity a menej. Toleruju hudbu a filmy. Toleruje pitie alkoholu ale s rozumom. Co ma chciet alkoholika co by ju bil? Ked nefajci a vie, ze to skodi, tak jasne, ze chce nefajciara.
Tu na fore uz boli aj narocnejsie baby, len si spomente na Meretseger ako vyskakovala, ze neuznava ludi bez vysokej. Alebo tiez sa jedna stazovala, ze nemoze najst si frajera a tiez medzi poziadavkami mala aj to, aby mal len vysoku. Tak tato oproti nim sa vam zda narocna? Tie dioptrie, ved ani mne sa na babach nepacia dioptrie. Viem, ze zato nemozu, ze maju chybu zraku, ale posobia na mna veeelmi premudrelo aj ked take niesu. Ale tak doktorsko-pravnicky na mna posobia a prisne. Aj to je myslim normalne, ze chce takeho co nema decko, frajerku alebo manzelku, ze je zdravy po fyzickej aj psychickej stranke. Vsak ta holka ma normalne naroky. Ako muz s nou suhlasim. Nevidim ziadnu nespokojnu staru dievku. Tym sa jej musim zastat. Ak by som nemal frajerku a bol z jej okolia, tak jej aj mozno napisem. To bude ale asi tym, ze sa divam na vec inak, ze som starsi ako vy mladenci.

A-pesimista

Loreta akoze sorry ale s tym "nakladom" na muzov si to tak nejak prehnala. muzi su rozni, rovnako ako aj zeny, ktore tiez maju svoje moresy.

Loreta

Ach jaj, to je citanie, draha singl je mi ta trosku luto, ze sa tu tak na teba najma chlapi osocuju, ale asi si ako sa vravi udrela na citlivu strunu a mnohi z toho co pises nemaju take predpoklady, aby ich splnali a to ich velmi, ale velmi nastvalo. Necuduj sa, ze tu tak utocia. Akoby oni vobec nemali ziadne naroky na buducu partnerku a pritom ty aj ja dobre vieme, ze maju a tiez preberaju, ktora by im sedela viac, ktora menej a ktora vobec. Tiez sa jednemu nepacia chude, inemu tucne, dalsiemu kratkovlase, s okuliarmil, s tetovanim, taka co fajce, taka co pije, mala, vysoka, s pehami atd. atd.
Vyberaju a preberaju. Len zufalec a zufalkyna berie prve co pride do cesty. Ty na mna vobec neposobis namyslene, vyzeras byt inteligentna a tie urazky na svoju osobu od tychto ako bolo spomenute zatrpknutych starych mladencov si neber k telu. Proste sa v tvojej teme nenasli a to ich chudacikov stve. Muzi su dost urazlivi ak nieje nieco podla ich predstav. A co som zistila po precitani tvojej temy maju stale zakorenene, ze zena ma drzat hubu, nema pravo na svoj nazor a ani naroky. A ked sa objavi co i len trosku viac otvorena zena, ktora vyjadri svoje poziadavky a nazory, tak je hned podkopavana pod ciernu zem, len aby neprevysovala sebavedomie muzov a ich nadradenost. Jednoducho povedane, slovenski muzi chudaci si este stale nevsimli, ze zijeme v 21. storoci a zeny uz nemienia skakat ako muzi piskaju a velia. Nevsimli si, ze zeny maju rovnake pravo na vlastny nazor a pravo byt v urcitych oblastiach narocne najma co sa tyka volby buduceho partnera. Nedajboh, aby sa nejaka prejavila a skusala odporovat chlapom. Hned ju nazvu starou nespokojnou ufrlanou a narocnou dievkou. Vidili to u svojich oteckoch tak je to v nich.
Ty si len nedaj podkopat svoje tvrdenia, pretoze nemas vobec velke naroky, su to bezne a rozumne naroky na chlapa. Co odporucam je ist ked do sveta, na zapad, alebo uplne do cudziny lebo na slovensku je slaby vyber pre skveleho partnera do zivota. Na svk je to kazdy druhy alkoholik a fajciar, plny vulgarizmov a ti co stoja zato su uz mnohokrat zenati. Verim, ze na svk bude pribudat coraz viac zien, ktore sa vedia takto otvorene vyjadrit a nedaju sa zahnat tlupou rozzurenych vtakov :D
Drzim palceky, nech sa dari! Cau! ;)

sampon

Tiez mi to tak pripada. Cudne je uz len to, ze na fore o zdravi, kde chodia ludia vacsinou so zdravotnymi, alebo psychickymi problemami, hlada zdraveho, takmer idealneho partnera. Nesvedci to o nejakom velkom IQ.