Hladam..

Príspevok v téme: Hladam..
som singl

Prajem pekny den, hladam si kamarata a mozno casom aj nieco viac z okresu Sk alebo Bj. Mal by si byt slobodny, nezadany, a pokial mozno bezdetny, vo veku od 30 do 37 rokov, stihlej postavy, s vyskou do 180 cm, sympaticky v tvari, bez dioptrii(sorry, ale takych nemusim), primerane dbajuci o svoj vzhlad, vratane chrupu :), nefajciar, nealkoholik(mozes pit akykolvek mok s rozumom), sportovo zalozeny, neveriaci-veriaci, je to jedno, ale nie nabozensky fanatik ci velky puritan, so SŠ alebo VŠ vzdelanim, moze byt aj uciliste, ale s maturitou, bez zavaznych zdrav. ochoreni/diabetes, epilepsia a pod.), bez psychickych ochoreni, povolena je obcasna depresia, ktorou trpi raz za cas asi kazdy zijuci clovek :)
Mal by si mat pozitivny vztah k prirode, turistike, sportu, zmysel pre spontanny humor, nadanie riesit problemy s nadhladom, primerane komunikativny(nie prilis ukecany, ale ani nie mlkvy ako ryba).
Je mi jedno aky styl hudby pocuvas, okrem ludoviek(nemam ich rada), ak tym neobtazujes svoje okolie :D, tiez mi je jedno aky zaner filmov a knih mas rad. To je tvoja osobna vec :)
Ak sa tu najde taky chlapik, ktory sa v tomto nasiel tak nech sa mi ozve na moj mail:
hladamkamosa@centrum.sk
dakujem za pozornost, a ak som niekoho pobavila, tak nemate zaco :)

AG97

peterkooo tak jej napis :D
ale zase ja by som to az tak nezavrhoval, jeden sa tu tak dal dokopy ale nejdem mi tu skopirovat tu temu nejako. Volala sa ze "samostatna jednotka" Az nato ze on bol z Kosic a ta druha az zo Senice. Takze aj z takejto dialky je sanca na lasku :D

brmbrm1

Neviem si pomoct, ale mne tieto inzeraty skor pripadaju ako nejaky inzerat na auto:

Motor aspon 1.9, benzin, strieborny lak, kufor aspon 1000 l, kozene sedacky, automaticka klima, nahon 4x4... :D

Proste sa mi nezda v poriadku ludi hladat a posudzovat ako nejaky spotrebny tovar...

altctrl

takí muži nesedia doma za pc ale trávia čas vonka takže tu na fóre na takého nenatrafíš žiaľ. Ale ináč nemáš zlý vkus :D ja tiež chcem niečo podobné :D