Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co robit v lete cez dovolenku sam?

0vecka

prezyvka zase machruje.. za liter sa da ist na tyzden niekam... akoze nie moc vyskakovat ale pohodova dovolenka sa za to kupit da... a ak by chlapec ostal na sk niekde na horach tak mu po tych 2 tyzdnoch este ostane...

Prezyvka55

eurovka ?? tolko penazi? no neviem podla mna je 1000ka nic a leda tak fakt pre jedneho na dovolenku aj to sa musi brzdit. Sa zobud nie kazdy je na davkach alebo robi za minimalku.

PLMNKO

carpe diem - je to presne tak ako vravi wreck - vsetko pekne ale sam si to neviem predstavit. ale dakujem za napady.

eurovka - vies preco si taka socka? lebo len na peniaze myslis, preto ich nemas, aj meno mas "eurovka" a uz si chod zapalit cigaretku a nalej si k nej lacneho vinka ako to vy "ludia" 400 euro zarabajuci, robite denne

eurovka

PLMNKO neverim ti a myslim si ze len provokujes druhych, aby ti zavideli ze nevies co s tolkymi prachmi. Ked ma niekto tolko penez tak vie dobre ako by s nimi nalozil takze toto ti nezhltnem ani s navijakom :D

carpe diem

jezkove voci, jasne ze to je lakave aj sam! moje zivotne vnimanie nikdy nebolo zavisle od ostatnych ludi. ale chapem, asi si uplne ina povaha, takze to nepochopis. ja mam niekolko vybornych priatelov a velmi rada s nimi travim cas, ale rovnako velmi potrebujem byt aj sama so sebou, zobrat sa a ist. ja rovnako plnohodnotne prezivam cas s mne blizkymi ludmi a rovnako aj sama, sama sebe som ta najlepsia spolocnost, lebo nemusim sa vobec nikomu prisposobovat. a vzdy ked som niekam aj sla sama, tak som tam nasla nejaku spriaznenu dusu.
ved autor pise, ze ma priatelov, len nema ist s kym na dovcu a ja vravim, ze ved to je super vyzva. ale problem vela ludi je ten, ze nevydrzia sami so sebou. a taketo veci ti daju uplne najviac, ale tak kym neskusis, nezistis.
byt niekde sam nie je ziadny strasiak, naopak je to uzasny pocit, ze vsetko zavisi len od teba, ako si spravis, tak budes mat, pre mna je to teda velka miera slobody, len si tak ist, zit podla momentalnej nalady, nic neplanovat, nic neriesit, ziaden kompromis, ja dokonca aj na spolocnych dovolenkach s priatelmi som sa kolkokrat zobrala sama prejst, niekde pozriet, lebo som uz proste potrebovala byt aj sama
ale tak ja som proste ina, no :D

wreck

ja mam rovnaky problem, carpe diem. a predstav si, nic z toho, co si napisala ma vyraznejsie nezaujalo. keby to bolo take lahke pre niekoho, kto je sam, asi by tu tato tema nebola.

myslim si, ze nejedna osobka uz v zivote zistila znamu pravdu - nejde o to kde si, ale s kym tam si. ak by som mal sam absolvovat cokolvek z toho, co si tu uviedla, vobec by som o to nemal zaujem.

na slovensku sa da za 1000 eur krasne dva tyzdne dovolenkovat. je to vsak lakave, ak je dovolenkujuci sam?

carpe diem

ja mat tolko penez a casu, tak nemam absolutne problem co s tym
a)poznavaci zajazd, jednoznacne, ale na vlastnu past, kupit si letenku a ist kam tuzim, mam niekolko takych destinacii, ja milujem chodit sama, lebo sa nemusim nikomu v nicom prisposobovat a mam rada svoju vlastnu spolocnost a isla by som bud do andaluzie, provensalska alebo toskanska, s tym, ze si doma spravim hruby plan, ze co chcem vidiet, zabukujem ubytko, letenku ci vlak a idem a dalsie veci by som uz na mieste riesila, nasla by som si svoje cesticky, tulala by som sa vsetkymi mne sympatickymi ulickami, galerie, muzea, pripadne keby si si netrufal, tak vyhladat daku agenturu aj tam na mieste a zaplatit si fakultativne vylety
b)ist transibirskou magistralou, nejdes busom, je to vacsi komfort ved vlak, o program mas postarane, ja milujem vlaky a aj sibir ma laka
c)ist transkanadskou magistralou, ale 1000cka nestaci, ved len letenka do can je draha
d)by som sa dopravila do UK a dala si dvojtyzdnovu turu po vsetkych mojich oblubenych kapelach, doma zistila ktora kde v akom klube bude kedy a tak si to zostavila
e)ja aj rada plavam v mori, takze keby sa mi fakt nic nechcelo, tak jednoducho si kupit letenku/vlak do dalmacie, spanielska a jednoducho cele dva tyzdne plavat v mori, plus kopu kniziek so sebou a aj tak by som tam dala aj nejaky fakultativny vylet a iste by som sa tam aj s niekym zoznamila, cize aj spolocne vylety potom mozno, ja sa vsade s niekym zoznamim
ja nechapem ako sa da nudit alebo nevediet co s volnym casom a peniazmi

PLMNKO

eurovka - to myslis vazne tvoju reakciu? to je 1000 euro akoze vela? ta ty co mas 700 v cistom vyplatu? :)))))))))) neprisiel som sa chvalit ale ak by som nenapisal cenu tak by mi nevedel nik poradit lebo by nevedel strop kolko nato som vyhradil

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co robit v lete cez dovolenku sam? - Fórum - ZDRAVIE.sk