Chcem súrodenca

Príspevok v téme: Chcem súrodenca
Anička147

Dobrý deň, volám sa Anna som ešte dieta. (práve začína puberta). Problém je v tom že chcem súrodenca. Rodičia dalšie bábätko nemôžu mať. (teda mohli ale bolo by to pre mamu náročné brať toľké lieky) Som ich vytúžené dieťa a zniesli by mi aj modré z neba. Naši nemajú problém z peniazmi tak ked chcem Armani tričko kúpia mi ho a preto sa so mnou deti nechcú baviť. Trápim sa a rodičia mi vysvetlili že to nejde ale ja ked si spomeniem na súrodenca tak plačem a veľmi sa trápim. prosím pomôžte mi.

Cokodorotka

Nie vsetci maju surodencov, ani ja nemam. Bolo mi vysvetlene preco a pochopila som. Skus aj ty pochopit rodicov, ved hadam zdravie tvojej mamy je pre teba dolezite,ci?Ak si ich vytuzene dieta, rozumiem tomu tak, ze vasi su stastni, ked mohli mat aspon teba. Uvedom si, ze mama by rizkovala zivot, kvoli tvojej tuzbe, to predsa nedopustis! Nemyslim, ze by sa deti nechceli s tebou bavit kvoli tricku Armani, ide o to ako sa v nom prezentujes ty. Ak si skromna, priatelska a nie namyslena..nevsimnu si ake mas tricko.