Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samotar a vztah

Príspevok v téme: Samotar a vztah
ukulele

caute, aky mate nazor na samotarov? myslite ze su to nudni ludia a preto su sami ? alebo maju naopak bohaty vnutorny svet? myslite ze samotar moze zaujat nejaku babu? ja nie som az nejaky extremny samotar, ale prilis vela ludi nepoznam, resp. nestretavam sa s vela ludmi, pritom jedna z prvych otazok bab na rande je ci poznam toho a toho, kam chodim s partiou atd atd. ja vybehnem len tak raz do tyzdna s niekym von alebo na nejaku akciu ale inak to nemam zapotreby, je to podivne?

Laik666

Samotári sú ľudia uiahnutí do seba. Samotu si vždy niečím kompenzujú. Nevravím, že sú to zlí ľudia ale trpia pre nejaký komplex. Väčšinou nemajú veľa alebo žiadnych kamarátov, možno len rovnakých akí sú oni.

Cherrycookie

da sa nadviazat kontakt aj ked si samotar a chodis napr. na huby, na prechadzky lebo aj v prirode stretnes ludi.

Nefret

No ked aspon raz do tyzdna vybehnes na nejaku akciu tak moc velky samotar s Teba neje a hlavne ked mas s kym. Samotar nepojde lebo nema s kym a je mu to jedno

klik

No vidím, že nie som sám, ale nemyslím si, že som nudný. S určitosťou môžem povedať, že dievča na prvý pokus neoslovím, ale ak spolu trávime viac času, zistí že som iný ako jej prvý dojem. Jednoducho mám iné záujmy a priority i keď niekedy by sa mi hodil kamoš, pretože na šport ktorý realizujem by sa mi parťák hodil (takto som donútený ho nerealizovať). Naučil som som sa robiť veci sám pre seba a nepozerám čo si o tom okolie myslí. Keď niekam chcem ísť tak jednoducho idem a v 90 % idem sám. Po rozchode (3/2 roka) som si našiel iba jednu kamošku, ktorá je momentálne v zahraničí, takže zase som sám. Súhlasím , že nájsť frajerku bude asi drina, keďže chodím von (do spoločnosti - vonku som skoro stále - šport- teda ak nie sú povinnosti) veľmi málo. No ak nájdeš vyspelú babu, ktorá bude vedieť čo chce (bude vyžitá, alebo ju to už nebude zaujímať), tak u takejto máme šancu. Problém je že ich je strašne málo a je ich problém stretnúť. Ešte jedna vec, ak ti baba povie, že na pohľad vypadáš nudne, tak jej iba zamávaj a nestrácaj s nou čas (sam nevie tráviť čas a potrebuje aby jej ho niekto organizoval - časom by si zistil, že nudná je ona a nie ty). Takže hlavu hore, žiadna ťa šťastným nespraví. Šťastný môžeš by iba ty sám.

Nina.

Ak si nájdeš podobne založenú ženu tak by to nemal byť problém, len ťažko takú stretnúť, kedže asi tiež moc do spoločnosti nechodí :D
Ale zameraj sa skôr na tie nenápadnejšie dievčatá, tie sú väčšinou introvertnejšie a samotárskejšie, práve preto nepôsobia nápadne, lebo nemajú tú potrebu každého poznať a byť stredobodom pozornosti. A naopak také vyzývavé umelé pipiny tak u tých je zase prvoradé byť na očiach, takže na tie by som sa nezameriavala.

Nefret

ja som samotar a s vlastnej skusenosti viem ze vo vztahu to po case zacne vadit kazdej, zeny sa zo samotarmi zacnu nudit a vadi im to, ale ja nemam kamaratov ani kamaratky a otazky typu kam chodim sa zabavat s partiou su pre mna neprijemne a dostavam s toho depresiu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samotar a vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk