Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to omyl alebo ma niekto nemá rád?

Príspevok v téme: Je to omyl alebo ma niekto nemá rád?
hviezda01

Práve som sa dozvedela,že mám milenca,ktorý ma navštevuje aj v práci.Nakolko to nieje pravda,tak ma to dosť zarazilo a ja teraz neviem,či mám kašlať na to,alebo čo mám vlastne urobiť.Prišlo to z dediny odkial pochádza moj muž,svokra mi zatial nič nehovorila,asi sa to eše nedostalo k nej,tak neviem...čo by se urobili na mojom mieste??Ten moj udajný milenec je vraj tiež ženatý a tu fámu šrí on...aspoň tak mi to bolo povedané...a teraz...babo raď.

hviezda01

Tak,a teraz som za najhoršiu len ja,lebo som si to chcela vyjasniť:Toto hádam ani pravda nieje..zistila som si,kto by mal byť ten dotyčny a keď som to osobe,ktorá mi to oznámila,povedala,tak mi ešte vynadala,že som nemala nič riešiť...chápete tomu?..tak na mňa je hádzaná špina a ja to mám nechať len tak?..myslíte si,že som urobila chybu ja,lebo som chcela zo seba zhodiť nepravdie svinstvo,alebo je tá éséba,čo mi to vravela uplne blbá,ke´d si myslela,že to nechám len tak???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to omyl alebo ma niekto nemá rád? - Fórum - ZDRAVIE.sk