Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nosite spravnu podprdu?

Príspevok v téme: Nosite spravnu podprdu?
UNIQUE

Rozhodla som sa zalozit novu temu o podprsenkách ,lebo stale citam len o nejakých tabletkach ,silikónoch a podobných zdraviu skodlivych technik za ktorými sa zenieme s cielom :mat vacsie prsia.Malo kto si vsak uvedomi ze obrovsky rozdiel a to aj u malých prs dokaze spravna podprsenka.Takze baby piste o svojich skusenosiach,80 percent zien nosi nevhodnu velkost ,kupuju sa vacsie obvody a mensie kosiky,prsia vypadavaju von ,obvod je volny prsia nema co drzat a funguju ako take priklopky na zakrytie bradavok a nie na na spravne drzanie ktore vytvori pekny dekolt a je jedno ci su prsia uplne male alebo velike.Budte radi za to co mate a nemusite podstupovat zvacsenia ci zmensenia :spravna podprsenka vycaruje nadherne pria a to nemusi byt ani push upka,ja som si cely zivot myslela ze mam ACKA a moja spravna podprsenka je 60 D :d A to ich mam malicke.Takze diskutujte a neminajte prachy na tabletky kupte si krasne sexy podprdy ,naucte sa vediet nosit prsa a budete kraaaaaaaaaaaaaaasne

normalna1

ahojte dievčatá, potrebujem poradiť akú podprsenku si mám kupovať.. Obvod pod prsiami mam 80cm a cez prsia 90-94cm. . Počas mesiačikov mi dosť narástu. . Kupujem si 85B ale citim ze mi moc nesedia. . Poraďte prosím

Lulu2011

myslim, ze nosim uz :D, kedysi som mala take acka a kupovala som si aj b kosik, chcela som, aby vyzerali vacsie, konecne mam B-C, tak uz je to dobre :D dolezity je aj tvar, mam jedne plavky z Calzedonie, kde nohavicky su uplne peckove krasne, ale vrch mi sedi na prd, pri tom ako celok su pekne, treba davat pozor aj na tvar kosikov a radsej skusat, aj ked minule som mala stastie od oka som kupila v zlave v Tezenise podprsenku, doma vyskusala a kraaaasne sedi, a cena? uzasnych 7,90 e

Ria_94

Omg, nvm, čo by povedala predavačka, kebyže od nej pýtam 70FF ... Bežne nosím 80D, aj keď je pravda, že košíčky by mohli byť trochu väčšie... Ale dotrz som to pripisovala strihu...

petra7890

ja by som sa tou stránkou neriadila, z našla som ju pred rokom, s nadšením som si objednala 2 podprsenky mojej správnej veľkosti - 60D , síce sedeli krásne, ale len mi ležia v skrini, v tom obvode som sa dobre že nezadusila, celý deň ma to rezalo aj srbelo, robili sa mi hrozné odtlaky aj modriny, dnes by som si kúpila maximálne 65C

Nephilim

Nuž ja mám pri kupovaní podprseniek tiež problémy. veľmi ťažko si totižto hľadám niečo čo by mi dobre padlo:-( Minule som bola v BA na Obchodnej a skúšala som niečo nájsť a všade len podprsenky push up a malé veľkosti - prišlo mi to ako keby v BA žili ženy ako ploché palice alebo čo...:-D
Až v Intimissimi sa mi podarilo ako v jedinom obchode zohnať to, čo mi perfektne sedí:-) Bez vypchávok, krajková podprsenka, je až priehľadná neviem ako sa taký typ volá, ale proste je super:-) A je to C-ková veľkosť. Cena 26 eur

laura36

dievcata nehnevajte sa,ale ak sa orientujete podla tej tabulky www.spravnapodprsenka.cz , tak sa nedivim, ze kamkolvek pridete do predajne a pytate toto cislo, odbiju vas... Ja som si to vyratala, nesedelo.. Nosim 75 C, kupujem teraz dost Esprit znacku a Lisca, sediami super, v predajni Lamarc vzdy pytam 75 D, lebo tieto mi sedia super ako uliate. Co sa tyka tej tabulky, vychadza mi 75 DD co je maximalna blbost, akonahle si uberiem 1 cm pod prsiami na obvode, uz mi pise 65 F..Takze kupujte radsej v obchodoch ako cez net, poriadne skusajte , zapinajte na poslednom haciku, casom nosenim povoli a budete nosit na prvom, netreba z toho robit vedu :D

UNIQUE

Dilmah ja viem ze to znie divne ale neboj sa a vyskusaj ak sa ti podari niekde,ved ja sama nemam ze ziadne prsia no o polovicu mensie ako ty a mam 60D,takze treba skusit,
Thoe bola som v marks and spencer ale tam nemaju 60 D aj som sa pytala iba 65B to je v podstate podobne ale obvod 60 mi sedi lepsie

Thoe

Uniqe ja mám 65E, zohnať také číslo je katastrofa...ale ak máš možnosť, skús v Marks & Spencer a niekedy sa podarí v Lindex

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nosite spravnu podprdu? - Fórum - ZDRAVIE.sk