Nosite spravnu podprdu?

Príspevok v téme: Nosite spravnu podprdu?
UNIQUE

Rozhodla som sa zalozit novu temu o podprsenkách ,lebo stale citam len o nejakých tabletkach ,silikónoch a podobných zdraviu skodlivych technik za ktorými sa zenieme s cielom :mat vacsie prsia.Malo kto si vsak uvedomi ze obrovsky rozdiel a to aj u malých prs dokaze spravna podprsenka.Takze baby piste o svojich skusenosiach,80 percent zien nosi nevhodnu velkost ,kupuju sa vacsie obvody a mensie kosiky,prsia vypadavaju von ,obvod je volny prsia nema co drzat a funguju ako take priklopky na zakrytie bradavok a nie na na spravne drzanie ktore vytvori pekny dekolt a je jedno ci su prsia uplne male alebo velike.Budte radi za to co mate a nemusite podstupovat zvacsenia ci zmensenia :spravna podprsenka vycaruje nadherne pria a to nemusi byt ani push upka,ja som si cely zivot myslela ze mam ACKA a moja spravna podprsenka je 60 D :d A to ich mam malicke.Takze diskutujte a neminajte prachy na tabletky kupte si krasne sexy podprdy ,naucte sa vediet nosit prsa a budete kraaaaaaaaaaaaaaasne

UNIQUE

Dilmah jasne ze ti je vsetko zle lebo nosis nespravnu velkost.TVOJA Spravna podprsenka je 75 E,ano E ,citas dobre ,vyskusaj ,uvidis budes mat nadherny dekolt.Ak neveris precitaj si na stranke SPRAVNAPODPRSENKA CZ INFOSKY :D
A budes veeeeeeeelmi prekvapena ake vysledky uvidis

UNIQUE

baby na stranke spravna podprsenka cz najdete kalkulacku na vypocet spravnej velkosti ,je tam aj spravne vysvetlene vsetko ohladom podprseniek,kedy je spravne nasadena a pod.Vacsinou si vypocet urobime tak ze si odmeriame miery cez prsia a pod prsiami.Napriklad cez prsia 80 pod prsiami 70.Vzdycky odcitame 5-10 cm s obvodu pod prsiami takze 80-60 je 2o co znaci kosicek D .takze danej dievcine bude kosicek 70 A velky obvod a naopak podprsenka 60D jej bude sediet ako uliata

dilmah

Ja na svoje kozlence nemôžem kúpiť podprdu, ani plavky. Používam 75/A, teda si myslím, že je to moja veľkosť, ale všade, kde prídem do obchodu majú len od košíkov B.

actafool1

dakujem Ti Unique!! :) musim zahanbene priznat, ze mam 23 ..ale DOPOSIAL som nosila nespravnu podrpdu!!! Uz sa tesim jak si kupim supis podprdu a stupne sebavedomie :D :)

UNIQUE

rewka ale 60 D je obrovsky problem zohnat a tie ktore maju 60B maju chudata smolu lebo to takmer nikto nevyraba.Ale napríklad 65B dostat na e-shopoh bez problemov

UNIQUE

Vlastne treba si uvedomit ze to ze nosim 60 obvod neznamena ze mam 60 pod prsami ale mam 70.Ale podprsenka musi byt pevna pri natiahnuti maximalne strcite 3 prsty a nie este celu ruku.Takze dolezite je po namerani odpocitat od obvodu pod prisami aspon 5 az 10 cm.Takze ak ma baba 80 obvod tak si kupi 70.Vtedy Vam podprda lepsie sadne a obvod bude pevny a prsia nebudu vyliezat a budete mat krasny dekolt