Nič ma nebaví

Príspevok v téme: Nič ma nebaví
prezivajuca

Ahojte, ja už neviem ako ďalej...a neviem čo je so mnou, snažím sa, ale nejde mi to, nejde mi tešiť sa a vychutnávať si život..a ja neviem v čom je chyba..mám priateľa, som zdravá, aj moja rodina je zdravá...kamarátov moc nemám, no len jednu kamarátku, ktorú mám moc rada a pár známych, chodievam von, aj keď som čoraz častejšie bez nápadov...momentálne som nezamestnaná...nemám nejaké extra veľké problémy a pritom aj tak som veľmi nešťastná zo života, pretože nemám nič čo by ma napĺňalo, snažím sa, premáham, hovorím si že niečo budem robiť čo ma chytí a začnem sa smiať, no veľmi dlho dlho je to len o prežívaní...neviem čo mám robiť, čo mi odporúčate? mali ste aj vy niekedy tento problém? a podarilo sa vám ho vyriešiť?

zewa

Nehovorim o dnoch stastia, ale chvilach. Takze kedy to bolo naposledy?
Ja som vcera natrafila na fajnovy melon a to bola pre mna chvilka stastia, uvarila som si skvelyyyy caj, to bola taktiez taka blahodarna chvilka stastia :)
A co ty?
Poviem ti asi jednu vec, ktoru si si doteraz neuvedomila. Nikto nie je stastny pernamentne. Zivot je o chvilach, niekedy chvilkach stastia, ktore prezivas tak celym telom. Len sme si zvykli viac nadavat na tie zle a menej rozpravat o tych dobrych, ze zabudame, ze kazdy den sa nam deju aj dobre veci ;)

WWX

..prežívajúca !

Beatam vitam in animi securitate et in omnium vacatione munerum ponimus.

Blažený život nachádzame v duševnom pokoji a oslobodení od všetkých povinností. (Cicero)

:-)

miki24

mal som ten problém, ale kamaráti sa začínajú vracať do svojich domovov po vyštudovaní alebo vyhodení z vysokých škôl a nie som už až tak sám. 3 dní v týždni mám celkom pekne vyplnené s nimi, zvyšok si vyplňujem sám chodením na prechádzky, plávaním, či pozretím nejakého toho športu v meste, pokiaľ sa podarí každý deň nejaká zaujímavá aktivita tak je to len a len dobre. dá sa povedať, že skoro každý deň niečo.

prezivajuca

Dr. Vrabec...sexom to vôbec nie je, mám ho dostatok a aj kvalitný..od neho nezáleží moje šťastie..aj keď nehovorím, že nepoteší niekedy raz za čas...a hento čo sú aké vitamíny? voľne dostupné?

Dr.Vrabec

Drahá prežívajúca,

Vaším problém je nedostatok kvalitného sexu. Inak odporúčam sa riadiť Beatam vitam in animi securitate et in omnium vacatione munerum ponimus.

S láskou Dr.Vrabec

prezivajuca

ale ja sa to snažím zmeniť, no možno raz za mesiac na hodinku sa mi to podarí, ale potom sa opäť vrátim tam kde som bola..a nie je to tým, že by som stále lamentovala a privolávala si to..priťahovala, to nie..

no a naposledy šťastná?skutočne šťastná a bezproblémová aj niekoľko dní po sebe...to bolo asi pred 15 rokmi, teda keď som bola dieťa...teraz sa to občas podarí, ale veľmi ťažko a aj tak to nie je úplne ono a opadne to čoby dub..:( pretože veľa priateľov naozaj nemám, s kamarátkou sme odkázané samé na seba..

karolinka122

Dilino nepomoze, ona nato musi prist sama, ona seba pozna lepsie ako si mysli, len jej mysel je zablokovana tym, ze jej v hlave dokola hra veta, ktoru si tam "nahrala" do pamate, aka som nestastna, aka som nestastna....Treba prehodit inu pesnicku...

karolinka122

nezabudni na staru mudrost, o com premyslas,to si a takbudes aj zit, len co zacnes aj ked nasilu premyslat o prijemnych veciach, ako o tom, preco si nestastna, vizualizovat si buducnost bez negativizmu co sa neda a ako sa neda, pohne sa vsetko k lepsiemu, uvidis :D Mala by si si urobit dovolenku do nejakej krajiny tretieho sveta, aby si si zacala vazit sama seba a toho, co mas...

Dilin0

doktor/odbornik ti moze pomoct spoznat lepsie samu seba, co ti chyba po com tuzis ,co ta robi stastnou a co nie..potom mozes podla toho konat/zit