Manzelova nevera

Príspevok v téme: Manzelova nevera
cherrie82

Zdravim, chcela som sa spytat na Vas nazor ... Mali sme celkom pohodove manzelstvo, az na fakt ze manzel na mna dlhodobejsie tlacil, aby sme mali dieta, resp. 5 rokov, sme spolu 11, od mojej 20. Pochadzam z komplikovanych rodinnych pomerov, kde deti "trpeli"za to, ze sa narodili velmi mladej a nevyburenej zene. Zaciatkom roka sme kupili dom a vo mne sa akosi pohli materske pudy ... Vybavovaciek okolo domu bolo neurokom a priznam sa, ze som si presla 3 stresujucimi mesiacmi. Manzel zostaval v poslednej dobe velmi podrazdeny, domienala som sa, ze je to tlakom ... ale po prestahovani a ziadnej pozitivnej zmene v jeho spravani som si uvedomila, ze to nie je v poriadku. Posledne tie uvedene mesiace som vyrazne kontrolovala jeho telefon, ale ani zmienka o nevere. Jeho pristup sa nemenil k lepsiemu, ba k horsiemu ... totalny nezaujem ... flegmatickost, kavicky ... a stale niekde lietal, zacal si pustat hudbu ako maly chlapec ... vikend zacal pre nas kriticky, uvedomila som si, ze to, co si nechcem pripustit je pravda ... Konfrontovala som ho, no len okrem "spiny"na kamaratov nic nevytiahol, zacala som pocuvat ... vzdy ked sme zacali hovorit o jednej kolegyni, tak sa obzvlast rozhovoril... Konfrontovala som ho opat a priznal sa k 3 mesacnemu mimomanzelskemu pomeru. Zrutil sa mi svet. Po narocnej noci sa rozhodol ostat, samozrejme s akceptaciou, ze pomer ukonci ... Dnes po mesiaci, ma vraj lubi a chce ma milovat, ale sama neviem, s dotycnou je podla mojho nazoru stale v kontakte. Nedalo mi a pozistovala som si o nej informacie, vraj paralelne s pomerom s mojim manzelom , mala/ma pomer s inym zenatym. Mam pocit, ze moj manzel ju nedokaze dostat z hlavy. Ale zase aj ja musim povedat, ze ja som mu ten mesiac nedala oddychnut, stale som riesila, co, preco, ako ...
No zisteni informacie, ze bol jeden z viacerych, mi odlahlo, ze nie je taka skvela, ako hovoril. Chcela by som pocut Vas nazor. Uz som mu 2x umoznila odist, ale stale zostava ... ze chce byt so mnou. Mam mu povedat, co som sa dozvedela? Chcem s nim zostat, ale nie za cenu, ze stale bude mysliet na tu druhu ...

Nina.

On ale tak isto musí pochopiť, že ty mu nedokážeš len tak zo dňa na deň odpustiť!!! To ty si predsa tá, čo potrebuje čas!! A ak sa mu nepáči tak nech sa zbalí a ide si za tou druhou. On ti bol neverný a ešte nakoniec ty máš byť tá čo má jemu dávať čas a chudáčika ľutovať, lebo sa nevie spamätať zo situácie do ktorej sa dostal len vlastnou vinou a blbosťou. Ako keby si ty mohla za to, že on rozmýšlal penisom namiesto mozgu. Ak chce ostať s tebou tak nech sa tak aj správa a nech sa snaží si u teba vybudovať dôveru. Mal by ti byť vďačný, že si ho nevyrazila aj s dverami.

cherrie82

Ja netvrdim, ze nerobim chybu, ked kontrolujem, viem, ze si ublizujem. Len ma uprimne stve, ze sice chce ostat, ale sprava sa, akoby sa nic nestalo. Az na tie obcasne reakcie, ktore beriem asi prilis osobne.
Ano, viem, ze to nejde zo dna na den. Len ma stve, ze s tou, s ktorou ma podviedol a o ktorej si mysli, aka je super, ho tahala za nos a ja teraz mam niest nasledky, toho, co s nim porobila.
Albertova - psychologicka, alternativna terapeutka?
Viem, ze chybu sme spravili obaja a ja mam na tom dost vyrazny podiel, preto sa snazim? Ako zmenila tvoj postoj, pretoze ja som v rovnakej situacii. Riesim z prava dolava a z lava doprava ...

mrena

hm, klasika. manzel neverny, zena snori a zistuje. nic nove pod slnkom. ale nic horsie ani robit nemozes, len si tym ublizujes. raz tu bola vyborna tema o zene, ktoru muz podvadzal, ako to vyriesila. ale tu temu uz zmazali.
ak ti mozem poradit, predovsetkym si to musis vypustit z hlavy ty. je to tazke, ale da sa na tom popracovat. to co ty mam tiez za sebou, stalo sa to pred piatimi rokmi. vtedy som bola na dne, chcela som sa rozviezt, aj ked sme mali spolu dieta. ja sama som to nezvladala. zacala som chodit ku psychologicke, ale nic to nepomohlo, len som to zbytocne rozpitvavala aj s nou aj s kamaratkami. potom som si tu precitala o tej psychologicke albertovej. vsetci kecali ako im zmenila zivot a bla bla. tak som si povedala ze este predtym ako dam ziadost o rozvod to s nou skusim. bola som u nej len jediny raz a skutocne doslo k velkej zmene. vsetko sa mi to ulozilo inak v hlave a dnes mame ukazkove manzelstvo. clovek musi natrafit na toho spravneho pomocnika a odbornika ked ma nejaky vazny problem. zial albertova myslim ze uz nepracuje, ale skus najst nejakeho podobneho cloveka, ktory ti pomoze pozriet sa na tento problem inak. alebo sa rozved, lebo ked sa nezmenis ty, tak vas vztah sa nikdy neupravi. mozno si povies, ze ved chybu urobil on, ale chybu ste urobili obidvaja. a teraz ju robis hlavne ty.

doubledog

on si ju vyhodi z hlavy, to sa neboj
len necakaj, ze tak rychlo, ako by si chcela ty.
bude to proste trvat o dost dlhsie.
iste ti nie je nezname, ze muzi su v takychto veciach spomaleni.