Komplexne zdravotne problemy

Príspevok v téme: Komplexne zdravotne problemy
Cayka

Ahojte. Pisem kvoli rade, na koho sa obratit, pripadne akeho lekara,pripravky a pod., lebo moj vseobecny je zo mna jelen.
Zacnem asi od najvacsieho problemu..Mam flebotrombozu, teda uz 2 a pol roka, uzivam Warfarin a detralex-to je jedina vec na ktoru sa liecim. Ostatne tazkosti: neustaly kasel, raz menej, raz viac, najnovsie bolesti hlavy, pichanie pri vajecnikoch, niekedy navaly tepla,nizke stopy krvi v moci, krv v stolici najnovsia tazkost ktoru mam je ze mi nenormalne opuchaju clenky, az tak ze mam problem obut si tenisky, alebo inu sirsiu obuv..Pred asi dvomi rokmi som narazovo pribrala asi tak 25 kil za tri mesiace, nik nevie preco. Bola som u endokrinologa, kedze ako dieta som sa liecila na nedostatocnu funkciu stitnej zlazy, krvne vysledky som mala vyborne, na sone vsak je jasne viditelne autoimunitne ochorenie -lekarka ma odmietla liecit kvoli vysledkom z krvi. Bolo tiez podozrenie na cushingov syndrom, ale vysledky ukazali prave naopak nizke hladiny kortizolu v krvi. Po tele mam samozrejme nieco ako pozdlzne strie/jazvy/neviem to pomenovat a su cele cervene ako podliate krvou. Samozrejmostou su unava a podobne. Uz si neviem so sebou poradit a vseobecny lekar tiez nie, ak ste mali nieco podobne, alebo viete poradit, prosim, dajte vediet na koho sa obratit. Dakujem

cayka

Ina9- vidis, mas pravdu..vobec mi to nenapadlo, po takom dlhom case a pravidelnych krvnych obrazoch..

ni-ka- pecenove a aj ostatne testy mam v poriadku..podla testov som zdrava ale zjavne nieco v poriadku nie je..

Ina9

ten opuch súvisí podľa mňa so žilovou nedostatočnosťou, v príbalovom letáku sa píše: Dôležité! Ak počas liečby WARFARINOM ORION spozorujete nadmernú tvorbu modrín, krvácanie z nosa alebo z ďasien, krv v moči alebo v stolici, čiernu stolicu, vracanie krvi, silnejšiu alebo predĺženú menštruáciu, musíte sa poradiť s lekárom. Môžu to byť prejavy nadmerného antikoagulačného účinku a bude potrebné podávanú dávku upraviť... podľa mňa sa objednaj k angiológovi

cayka

este dodatok..niekedy, mi zrazu treba ist na malu a ak okamzite nejdem, dostanem take silne krce, ze mi je na odpadnutie, zahmlieva sa mi pred ocami a len len ze nezvraciam..a nie je to velmi prijemne ked soferujete napriklad