Bojím sa mať priatela lebo mám mindráky

Príspevok v téme: Bojím sa mať priatela lebo mám mindráky
trapkaaa

cchela by som mať priateľa... ale mám problém sama so sebou, mama akosi mindráky.... ktoré ma blokujú... už som roky sama a zvykla som si že vecer nikto nevidi moju tvár bez mejkapu, mám totiž akné, vadí mi že mam chlpky, snažím sa to depilovať všade kde to ide su dosť čierne a tam dole tiež.. nechcem zažiť trapas lebo niekedy sa mi aj zapália lôžka, nie som najchudšia ani tučná nie som ale mam bruško a to ma tiež desí že by pri sexe videl, teraz som si liečila nechty na nohách canesporom to keby videl tiež mi je trápne ... mam proste mindráky, Vecer ked si vyberem šošovky mam okuliare, všetky tieto chybičky a blbé špatnosti... že nie som krásna, ked sa upravím som krásna, každý mi skladá komplimenty ale pustiť si niekoho k telu je pre mna hrôza :(

trapkaaa

Wuwu taketo este hej daju sa zlepsit ...lenze ten muz je tip top neviem co sam. on znesie.
,
Zuzova ale pekne su zeny rano ktore su pekne aj inokedy :D

Mam 22 lenze som mala len jednehooo priatela

das

mindraky hod za hlavu - vsetko je v sebaovladani - ja napriek tomu ze mam fobiu z cudzich dotykov - vydala som sa, mam 2 deti, rozviedla som sa pre psychicke tyranie, ostala som sama a vyhovuje mi to - mala som fobiu z vacsej spolocnosti hlavne ked tam boli cudzi mne neznami ludia - mala som fobiu opytat sa kohokolvek na cokolvek na ulici - mala som fobiu byt v plnom autobuse, aby sa ma niekto dotykal, nedajboh aby sedel vedla mna /radsej som vsetko obisla peso/ - dnes je to davno za mnou - nemam problem debatovat s cudzimi, nemam problem v cudzej spolocnosti, nemam problem byt v preplnenom autobuse
Prestan sa pozorovat, kasli na fobie a zacni sa usmievat na svet a ZI - zivot je predsa tak krasny a niekedy kratky
predsa sa hovori: nedaj svetu znat svoj zial, iba Ta vysmeje, ked sa nan usmejes, aj on sa usmeje

Žužova

Cica, no tak ! Chlapovi ktorý sa do teba zalubi to to všetko bude ukradnuté.pretože ak človek miluje teito povrchné veci si nevšíma. Miluje ta taku aka si ,aj s chybičkami ( ktoré samozrejme nevníma) ... prečo sa njaviac chlapom páčime hlavne ráno? ked sme prirodzené? ..A my sa tomu čudujeme :) neviem kolko máš rokov niesi ešte v puberte ? vtedy to je bežne moc sa sledovať .Ale ver tomu že ak by si svojmu frajerovi o týchto nedokonalostiach nepovedala,neukázala na ne on by si ich ani nikdy nevšimol :) ...