Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co znamena tento sen?

Príspevok v téme: Co znamena tento sen?
dreamer

Zdravim vsetkych, prosim Vas vedel by niekto vysvetlit moj sen, v poslednej dobe sa mi sniva ze som v sne s priatelkou ale vzdy sa mi niekde strati utecie, a v sne ju hladam proste moja frajerka mi v sne vzdy ujde niekam. Hladal som v snároch ze co ten sen znamena nenasiel som. Taky sen som mal aj davnejsie ked sme s priatelkou mali mensiu krizu koly tomu ze sa zalubila do noveho kamarata chvilkovy skrat zacala mi klamat a s kamaratmi je v poslednej dobe castejsie ako so mnou s nimi je kazdy den a so mnou raz dva krat do tyzdna a mavam taketo sny, zle spim nervozny zaspavam trpnem ked si vypije aby nespravila nejaku blbost milujem ju a bojim sa o nu a moje sny sa casto splnia :( nezijeme spolu zatial sme od seba 20km, od kedy si nasla novych kamaratov nas vztah je o nicom a len viac pije a fajci a mne sa uz ani ked pridem poriadne nevenuje a maly sme nadherny vztah na zaciatku prve mesiace plakaly sme ked sme sa museli rozlucit ked sme museli ist domov stale sme si krasne smsky pisali a volali si boli sme spolu kazdy den, iba my dvaja emocie boli velmi silne ale pokazilo sa to ale mozem povedat ze tych par tyzdnov bolo najkrajsich v mojom zivote a teraz je ku mne chladna tak by som chcel vratit cas stale k nej vsetko rovnako citim v zivote by som ju nepodviedol po par tyzdnoch sme mali zo seba pocit ako keby sme sa poznali roky a teraz ma zo mna pocit ze som cudzi clovek nechapem to a pritom ju milujem ako na zaciatku a velmi ma trapi ze koly jej uzivaniu si s kamaratmi sa nam nici vztah

Prezyvka55

No ved si si odpovedal sam co v tom je. Sny su odrazom tvojich myslienok a vnemov ktore pochytis. Castokrat zrkadlia nieco co poznas co si videl a co si zazil alebo coho sa bojis. Nikdy o veciach ktore nepoznas alebo si ich nevidel nepocul.

Sixx

Súhlasím s kkaffik. Chlapče máš dúfam aj ty nejakú tú svoju hrdosť. Tomuto čo si napísal sa nehodí názov vzťah. Strata času tvojho....

kafe

sny vykladat neviem. Ale podla toho co si popisal nizsie, to vyzera velmi jasno: priatelka sa ti vzdaluje. Nie kvoli jej kamaratom, kvoli tomu ze ona uz asi nechce byt s tebou. Na lasku treba dvoch, ze ju milujes je pekne, ale podla jej spravania by som tipovala, ze ona teba uz asi len tak vlazne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co znamena tento sen? - Fórum - ZDRAVIE.sk