Nechala ma

Príspevok v téme: Nechala ma
Robulko

Cus potrebujem poradit nechala ma priatelka po 3 a pol roku ja ju stale lubim ona udajne uz nie., udajne hce byt sama ze to potrebuje.,. Ze ma mala uprimne rada a ze ju to tazi ale musim nanu zabudnut tak sa vyjadrila.,. Bojoval som onu skor prosikal skoro 3 tyzdne., uz nejsme v kontakte na nete ale obcas jej napisem 1sms ked mam ete slabu chvilku aj tak mi velmi chyba a zrejme sa stoho budemdlho spametavat bojovat onu alebo nechat jej cas ako sa to vyvinie alebo vykaslat sa nato dikes snazim sa si nehat aspon trochu sebaucti.,. Chcem sancu.,

anonym11

To som zažil aj ja,bohužial musíš na ňu zabudnúť a úplne ju vymazať zo svojho života,to sa týka aj telefónneho čísla a pod,inak ťa to bude žrať ešte velmi dlho a budeš mať nutkanie že ešte niečo z toho bude,realita je taká že je pravdepodobne navždy koniec a musíš sa s tým zmieriť,ja som sa z toho spamatával rok,mal som ťažké depresie,nemohol som jesť a pod,pomôžu ti len 2 veci a to čas alebo to že sa zameráš na inú a to ti pomože prestať na ňu myslieť.

Zvonodrozd

skúšal som žiaľ utopiť v alkohole, ale ten bastard je sakra dobrý plavec, vždy vyplával na povrch :) nie som na to hrdý, ale áno stalo sa. Našťastie som sa skoro sám spamätal a uvedomil si že tadiaľ cesta nevedie. No všetko zlé je na niečo dobré, odvtedy mám s alkoholom pokoj :)

Zvonodrozd

Viem presne čím si teraz prechádzaš. Zažil som niečo veľmi podobné na vlastnej koži, ako už mnoho a mnoho ľudí. Veru nezávidím Ti ja som sa z toho dostával tiež dlhú dobu, ale podarilo sa a určite sa to podarí aj tebe. No nečakaj zázraky zo dňa na deň. Podľa môjho názoru sa na to vykašli, aj keby sa k tebe vrátila, už by si mal pri sebe len "živú mŕtvolu". Moja rada: Nekontaktuj ju vôbec.Urob radikálny rez ak môžeš, žiadne správy akéhokoľvek druhu, telefonáty...mne pomohlo až to, ale každý sme iný.Bude to sakra bolieť,budeš šalieť, ale bude to bolieť kratšie a menej ako keby si sa v tom vŕtal. Ešte jedna rada, alkoholu sa vyhni veľmi veľkým oblúkom. Ver že viem o čom píšem. Podobne ako napísala salon Ti vravím: Čas všetko vyrieši

Robulko

tak posledne par mesiace som sa choval ako idiot a bolo to vzajomne ponatahovali sa a kricali po sebe.,..aptm ma nechala,. stale sa mi ospravedlnuje ze ju to mrzi,.a ze mi praje aby ma mal niekto naozaj rád,.ale ze si uz nemozme pisat lebo aj premnu to je tazke.,ale ja ju lubim a je to hrozne chcem sancu.,ja viem ze si rozumieme a ze bz to klapalo,.keby ze mi da sancu ,.nemma 18,ani prvu lasku no ale je to hrozne. citim sa priserne.,

salon

Robulko rozchody su velmi tazke,kazdy to prezivame zle...niekto z toho aj ochorie,ale niekomu sa aj ulavi...podla toho,kto aku ulohu vo vztahu hral...
Ty to mas o to tazsie,ze ta nehala ona a nie ty ju. Neboj sa dat priebeh tvojim citom,nemusis sa za nic hanbit,ak ti je do revu tak rev,smut,kric,kop...vsetko je dovolene,len to zo seba dostan von!

Potom si ale uvedom,ze nasilu sa nic neda. Sancu ste mali obaja,ale trvalo to par rokov ako vravis. Neviem,kde nastal zlom a co sa udialo v jej hlave a srdci,kedze sa takto rozhodla. A ci je to nastalo alebo docasne,ukaze cas.
Ale ako zena ti mozem poradit,ze v hlave jej zacnes vrtat ak jej prestanes posielat sms,na ktore bola zvyknuta,ak o nu prestanes bojovat ako bola zvyknuta a ukazes jej,ze sa ti dari aj bez nej. Ona si uvedomi o co prisla,ale nejde len o to,aby sa ku tebe vratila,len jej a sebe musis dokazat,ze tvoje stastie zalezi len a len tebe samom a nie od inych ludi. Skus si dat od nej pauzu a nekontaktuj ju vobec,sustred sa uz na nieco ine,to ti pomoze.
Cas vsetko zahoji a ukaze ti cestu dalej :-)
Niekde za rohom uz na teba caka velka laska,len sa musis najprv vyliecit zo starej a otvorit dvere tej novej :-)