Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predčasné šedivenie vlasov

Príspevok v téme: Predčasné šedivenie vlasov
strangerka

Zdravím,
Ja mám problém s tým, že mám len čosi vyše 20 a už mi šedivejú vlasy, zatiaľ to síce nevidno až tak, ale sa furt pýtam že prečo tak skoro?:( Chvália mi farbu vlasov, mám ich tmavé, ale bojím sa že už čoskoro nebude čo chváliť. A nechcela by som si tak skoro začať farbiť vlasy, to je chémia. Nemá niekto nejaký tip, prípravok, alebo nejakú babskú osvedčenú radu na oddialenie procesu šedivenia?

strangerka

No mne šedivejú do biela práveže, brutálne svietia keď na nich slnko pečie.:( A tiež mám veľmi tmavé, skoro čierne. Nečakala som že tak skoro to u mňa začne, nevyzerám ani staršie na svoj vek, práveže mladšie. Jeden kaderník mi odporučil prírodnú farbu tmavú, ale tak neviem ja zatiaľ mám voči farbeniu odpor. Ale keď iné riešenie nebude tak asi musím tie prírodné menej agresívne farby...

anonym :(

moja mama mala tiež 20, uhľovo čierne dlhé vlasy a začala šedivieť ... nie do biela ale strieborna :) to bolo v 70-tich rokoch, vtedy sa vlasy moc nefarbili a v tých čiernych to mala ako melír..mala len chválu na to :)

ale farbenie jej nikdy kaderníčka ( ani v dnešnej dobe ) neodporúča. Lebo ona nemá klasicky biele vlasy ako babky ale ako píšem strieborné...a vraj by ich farbou privelmi zničila a možno by sa jej vlasy spálili alebo vypadali.

ale je takto kočka..už má síce vlasy krátke ale táto farba a moderný strih jej svedčia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predčasné šedivenie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk