Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začina mi liezt na nervy

Príspevok v téme: Začina mi liezt na nervy
mujere

sme s priatelom vyše 2 rokov, posledny rok byvame spolu. Prvy polrok som bola štastna že s nim som no postupne nejak prišlo, že začinam byt na neho podraždena vyžaduje vela pozornosti, akoby som mala robit to čo chce on a moj život patril jemu. pritom ho lubim, ineho nechcem len by mi asi prospelo, keby som občas mohla na tyžden zmiznut bars k rodičom aby som si od neho oddychla, neviem či je to normalne. vždycky som bola skor samotarsky typ o čom viem aj moja matka to vie. som v krčoch ked mu mam povedať že idem si zabehať, lebo viem že ma bude prehovoarať dovtedy kym sa na to nevykašlem a ostanem doma. mam pocit, že sa mi pomaly preplnuje pohar a som na neho stale viac podraždena.

gilfan

Manipulator. Nikdy sa nezmeni a ty budes v brutalnych problemoch. Uz ta ma plne pod kontrolou. Je super, ze sa ti otvorili oci. Presne samotarskym typom vyhovuje. ale jasne, len docasu. vygoogli si pasivny a aktivny manipulator a dievca, konaj. Lebo sa zapleties a budes v riadnych problemoch. odloz sucit a podobne. a pouc sa. drzim palce

mujere

dokonca všade kam ide mam ist s nim je to ešte zdrave? musela som prestat fajčiť, ma vydieral, že začne aj on a cez den vykuril celu krabičku pritom ja fajčim len elektronicke....som mu v abstakoch vynadala, že je vydierač a dovtedy do mňa džube kym nespravim jak on chce...sa urazil samozrejme....normalne dakedy si predstavujem že od neho ujdem

redka

kazdy potrebuje v ramci vztahu aj svoj vlastny priestor... cas sam pre seba... a toto musi on pochopit... on nikdy nechodieva nikam sam? s kamosmi? na pivko? sportovat? stale je len na tebe prisaty???

odpovedam

ach, dievca... skor otvor oci, zijes s manipulatorom. clovek, ktory ti nedovoluje mat vlastne potreby ta nelubi, on je od teba zavisly. nenechaj sa od neho citovo vydierat. ked nieco chces, urob to a nepytaj sa ho, nedovol mu ta prehovarat, stopni ho, ked to zacne robit. nech si zvyka, ze zijes aj svoj zivot, nie len ten jeho... hoci ja by som takeho chlapa poslala hned kade lahsie...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začina mi liezt na nervy - Fórum - ZDRAVIE.sk