Ako sa stať krajším?

Príspevok v téme: Ako sa stať krajším?
chcem zmenu

Zdravicko, chcem rady ako si zmenit uces aby som bol cool. Mam zaujem o jedno dievca, moj kamos jej to povedal lebo ju pozna a ona mi po nom odkazala ze zacne si so mnou az si zmenim ten svoj debilny uces. Priznavam vyzeram ako zmoknute kura, mam ich splasknute na cele ale umyvam si ich takze z mastnoty to nieje len ich mam rovne a neviem ako ich nadvihnut aby som mal fajnovy uces ako dnesni chalani. Taky ten s nadvihnutym kohutikom, nemyslim az tak ako nosi ten futbalista hamzik to nie. Ale tak normalne ako vela dnes chalanov nosia ze kratke vlasy a troska nadvihnute v strede v cesticke alebo tak podobne nejak.
A este tiez ze ako nebyt prchky, proste ked rozpravam tak mi skace hlas a je taky pisklavejsi ako keby som bral zenske hormony a preskakuje mi. Viem som trosku nervak a cholerik ale ako sa to da zmenit. Niektori chalani maju take normalne muzske hlasy. Nie hrube ale take ako ma mat chlap normalny. Da sa to nejako nacvicit aby som pokojne a bez takeho toho mutovania rozpraval?
Vdaka za rady.

brain

jasne ze pristane, ja mam viac ako ty a nosim nieco na taky styl. Ved aj muzi po 40 teraz take nosia. Neboj budes fesak a najdes si nejaku. Zarastat sa velmi nedavaj, udrziavaj si mierne strnisko alebo sa hol, to sa babam paci, ono nestaci len uces zmenit.Zarastenych nemaju prilis v laske a ani sa im necudujem. Aj zuby treba mat ako take, postoj tela, oblecenie, vona tela..

Jaroo

Nasiel som tuto temu, tak sa pytam. Pristane aj 33 rocnemu muzovi nejaky z tych ucesov ktore tu uploadoval brain? Ci to len pre 20 rocnych sa hodi? Tiez by som potreboval nieco robit so sebou, lebo nemam uspech u zien :( :D ale vazne, ako neberu na mna.
Dik

eurovka

:DDDDDDDDDDDDDDD mne sa tiez ten futbalista nepaci a nechapem ako, ze ma manzelku, to asi pre peniaze s nim je, vsak taki sportovci zarobia dost. A tie vlasy keby pristihol troska zhora, tak hej to by bolo lepsie.

audina

No a ked spominas toho Hamzika, tak ten mi pripomina kohuta. On asi tiez nema doma zrkadlo, zuby ako zajac, len dosky brusit moze a vlasy ako by pchal prsty do zasuvky :D

audina

Chcemzmenu toto ta mohlo napadnut uz skor a nie chodit ako z cias beatles, ked sa opisujes tak,ze vlasy splasnute na cele. Ved taky uces ak si sikovny si mozes aj sam urobit. Ale tak ceni sa, ze si sa odhodlal :)