Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa stať krajším?

Príspevok v téme: Ako sa stať krajším?
chcem zmenu

Zdravicko, chcem rady ako si zmenit uces aby som bol cool. Mam zaujem o jedno dievca, moj kamos jej to povedal lebo ju pozna a ona mi po nom odkazala ze zacne si so mnou az si zmenim ten svoj debilny uces. Priznavam vyzeram ako zmoknute kura, mam ich splasknute na cele ale umyvam si ich takze z mastnoty to nieje len ich mam rovne a neviem ako ich nadvihnut aby som mal fajnovy uces ako dnesni chalani. Taky ten s nadvihnutym kohutikom, nemyslim az tak ako nosi ten futbalista hamzik to nie. Ale tak normalne ako vela dnes chalanov nosia ze kratke vlasy a troska nadvihnute v strede v cesticke alebo tak podobne nejak.
A este tiez ze ako nebyt prchky, proste ked rozpravam tak mi skace hlas a je taky pisklavejsi ako keby som bral zenske hormony a preskakuje mi. Viem som trosku nervak a cholerik ale ako sa to da zmenit. Niektori chalani maju take normalne muzske hlasy. Nie hrube ale take ako ma mat chlap normalny. Da sa to nejako nacvicit aby som pokojne a bez takeho toho mutovania rozpraval?
Vdaka za rady.

Sejla

Lulu noo ale tak odtial potial:) Naprv by mal byť trochu viac nedostupný a potom už by mal poslúchať, ale do takej miery, kým ho ešte žena dokáže rešpektovať..

eurovka

chcem zmenu blahozelam :)
brain ten prvy chalan je chutnucky fesak :) Akoze takyto sa mi pacia, krasna postava, tvaricka a vlasy. Aj ti ostatni maju dobre ucesy i ten holohlavy je na zjedenie :D Toto su fesni muzi hmmmmmm

Erikk

tak to žeby aj ja zmenil učes a možno si konečne nejakú nabalím :D
inak tie účesy čo tu dal brain niesu zlé. Je to lepšie ako emo štyl.

chcem zmenu

Aaaaa tak uz som ocvakany ludia :-D To je vam zmena, kamos mi poradil kadernictvo a ta baba bo ho striha a dopadlo to na moje prekvapenie super. Rodicia trosku zaskoceni ze co ta zmena, mama trosku nesvoja ale to som cakal ale otec ma pochvalil. Vecer som siel von s kamosmi a to dievca ked ma videlo hned prisla za mnou ze aky som fesak :-D Aj mi drink objednala pre tu zmenu ucesu :-D Som nesmierne stastny ludia. Ja blbec preco som to neurobil skor ale som rad ze konecne som urobil mensi pokrok.
strangerka a sejla nieje povrchna, mala pravdu lebo fakt som vyzeral ako chmulo z dediny. Prilepene vlasy na cele, nic moc uces, chcelo to zmenu a nieco vo mne sa bilo ze chlape rob s tym nieco. Som rad ze som necuval predtym. Citim sa ako novy clovek. Ta baba z kadernictva mi aj vysvetlila ako si vlasy cesat na taky strih. Zmena pomoze cloveku ci uz v strihu alebo v obliekani, vsimol som si ze aj kamosi inak ku mne pristupuju. Este na tom prejave slovnom musim popracovat aby som nejodloval :-D
brain vdaka moc za typy kamo. Ona by ma asi nepochopila keby som jej to slovne mal vysvetlit ako sa chcem dat ocvakat :-D Tak som jej dal dve vytlacene fotky a hned vedela co ma robit. Len sa usmiala :-D Super a dik este raz. Wau to som nevedel co taky uces dokaze robit s naladou cloveka :-D Diky moc

Sejla

Chcem zmenu, ako mohol by si popracovať aj na povahe, ty posobíš hrozne nesamostatne a submisívne, robíš čo ti povedia, to je u chlapa hrozná vlastnosť:)

strangerka

Nuž mne sa tá dievčina zdá dosť povrchná. Ale ty vieš...keď ju tak ľúbiš tvoja vec. Ja ti radím tiež len to, čo tu už niekto napísal, že sa netreba siliť do úplnej zmeny vizáže, keď sa cítiš dobre taký akým si. A k tomu účesu si myslím, že človek by mal nosiť účes, aký mu pristane i vyhovuje, a nie nasilu podľa módy. Oblečenie keď si myslíš že potrebuje zmenu tak kľudne zmeň, ale len ak sa necítiš dobre v doterajšom. A svaly nemusíš mať, podľa mňa to nie je nutné, nie každé dievča na to ide. Ale zas keď tá tvoja je taká povrchná...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa stať krajším? - Fórum - ZDRAVIE.sk