Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Candidoza

Príspevok v téme: Candidoza
VeronikaVero

Dobrý deň, chcela by som sa s vami poradiť.
Mám 21 rokov a od malička mám problémy s trávením, nevysvetliteľné bolesti brucha,nechutenstvo sa striedalo s prejedaním, zápach z úst,ráno keď sa zobudím mám vždy plné ústa akoby hlienu, musím to vypľúvať, mala som hnisavé krčné mandle,mysleli si že to môže spôsobovať problémy, tak mi ich vybrali ale nič sa nezmenilo. A teraz som si všimla že mám veľmi výrazný biely povlak na jazyku. Napadlo mi, že za tým všetkým by mohla byť candida. Bola som u obvodnej, urobila mi rozbor stolice aj výter z hrdla, candida sa síce nepotvrdila, ale našla mi v ústach Pseudomonas aeruginosa. Neviem čo to je, ani čo to spôsobuje. Doktorka ma poslala domov s tým že, mi nemá ako pomôcť, nech jem probiotiká. No ja sa nemienim vzdať, objednala som sa na gastro, no termín mám až za mesiac. A teraz teda moja otázka. Myslíte si že by to mohla byť tá candida? Je možné že, ju mám aj keď mi ju rozbory nepotvrdili? Alebo napáda vám niečo iné čo by mohlo byť za mojim problémom? Hlavne ten nepríjemný dych .
Za každú radu ďakujem

redka

vidis teraz kedcitam inu temu mi napadlo, ze este mozes mat aj potravinovu intoleranciu... len treba zistit na co.... neviem ci ti bude doktorka ochotna dat urobit testy... ak si to chces hradit sama, tak to vyjde dost draho... existuje aj taky domaci test food detective...

redka

no ja som sa celkovo chcela vycistit... aj klystiry som robila... ja som mala hlavne problem co sa tyka unavy, depresie, negativnych myslienok aj nejake telesne prjavy ako tik v ociach, zly spanok a dalsie priznakov, ktore suvisia aj s candidou... ale potom som badala trosku dalej a zistujem, ze som mala nedostatok viataminu D co mi potvrdili aj testy... tak si ho snazim doplnit... mam aj zvyseny cholesterol aj ked nezijem nejako nezdravo - ale to moze suvisiet s velkym stresom, nedostatkom bitaminov B... celkovo sa citim lepsie odkedy si doplnam urcite latky... neviem ci je to placebo, ale asi to funguje ked mi je lepsie...

inac mimo temy aj ked k veci... mam este doma jedno balenie candexu - enzym ktory rozrusa stany candidy a takto ju nici... tusim v nom chybaju len dve tabletky... ak by mal niekto zaujem napiste mi sem... ja to uz asi brat nebudem, kedze myslim, ze som nasla povod mojich tazkosti...

redka

o tych enzymoch si najdi cez google pod heslom nazory rng... alebo sa ho opytaj tu v jeho teme... ja som si objednala take z americkej stranky iherb volaju sa superenzymes... zlozenie a koncentracie nech ti radsej poradi rng... ja si to nepamatam aj ked som to od neho citala uz x krat :))) mozno by ti pomohol aj wobenzym, ktory sa da u nas dostat, ale je vraj dost predrazeny na to ake koncentracie enzymov ma... ale ak nechces objednavat zo zahranicia, tak mozno by to stalo na zamyslenie... betain hcl kupis aj na slovenskych eschopoch... v lekarni to asi nezozenies...

VeronikaVero

Stravu mám myslím pomerne dobrú,aj celkovo zdravo žijeme celá rodina, mandle ako som povedala už nemám, a zuby mám určite v poriadku, a aj cítim že to ide skôr z vnútra ako priamo z úst. Múku, cukor, mlieko už som vyradila, zatiaľ len nejaké 2 dni, takže pravdaže ešte to nemôže mať efekt. A ten betain a enzýmy určite skúsim.a teda ak sa ťa môžem spýtať enzýmy aké, a ako ich môžem doplniť?

redka

ten dych moze byt od mandli, pokazenych zubov alebo nedostatocnej zaludocnej kyseliny... jedlo ti nenatravi, ale ti zacne v zaludku kvasit, hnit - z toho potom plyny, grganie a pod... cize by som skusila doplnit Betain HCL a este aj enzymy... vyradila by som na cas muku akukolvek, cukor akykolvek, doplnila pobiotika ako ti povedala doktorka spolu c mikrovlakninami... myslim ze by sa ti ulavilo... skus este napisat do temy otazky na rng...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Candidoza - Fórum - ZDRAVIE.sk