Liecenie cakrami zle skusenosti

Príspevok v téme: Liecenie cakrami zle skusenosti
gessica

ahojte, pisem sem pretoze hladam pomoc pre moju maminu...uz je tomu rok a pol co sa venuje cakram a podobnym veciam. Donedavna sa to s nou nezdalo vazne, zdalo sa ze to pre nu viacmenej bolo len ako hobby. Aj ked pravdu povediac mne sa to jej spravanie nepacilo ani predtym. Teraz sa vsetko radikalne zhorsilo, venuje sa len cakram a na vsetko ostatne kasle. Izolovala sa od vsetkych a od vsetkeho. Vie mi niekto poradit???? Ja nebyvam na Slovensku, ale budem sa vracat v auguste na dovolenku. Ako mam riesit tuto situaciu? ako sa mam k nej spravat, aby som ju mohla prehovorit a pomoct jej z tych cakier dostat sa von. Ona je totiz pevne rozhodnuta, ze tieto liecenia cez cakry musi robit cele dni a noci a mysli si ze robi tu najspravnejsiu a najuzitocnejsiu vec na svete.

pomozte mi prosim, vopred dakujem.

dr.Kyjak

okazmite by mala prestat s tymi jej cakrami a mala by ist za lekarmi a venovat sa liecbe, lebo sa to skonci ako v cesku kde pocas "cakier" umrel clovek lebo sa neliecil normalne

Prezyvka55

Bohuzial niektori slabomyselni jedinci ktori v zivote vela nedokazali alebo maju vela volneho casu nechaju svoj mozog oklamat pofidernymi nabozenstvami alebo sektami. Tymto si zacnu pripadat vynimocny a zaradia sa niekam vyplnia svoj volny cas. Myslim ze pomoze len psycholog alebo ak si najde nieco co vytesna tuto jej uchylku.