Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pitný režim. Robím to dobre?

Príspevok v téme: Pitný režim. Robím to dobre?
SNOW

Zdravím, mám 15 rokov a 55 kilogramov. Asi v októbri som počul v rádiu, že je veľmi prospešné vypiť denne 3 litre vody. Údajne to priaznivo vplýva na pleť. Mával som problém s vyrýžkami a tak. Tak som to skúsil vyskúšať. Zo začiatku bol problém si na to zvykvúť, ale postupom času sa to stalo prirodzenou súčasťou môjho života. Počas školského roka som to mal pekne rozložené pekne na celý deň: 0,6 l ráno pred školou, v škole 1,0 l a po škole cca 1,4 l. Samozrejme pijem na 90 % čistú vodu z vodovu a to filtrovanú. Poprípade s citronom a príležitostne aj nejakú ochutenú alebo ďžús. Colu som nepil ani nepamätám a ani nechcem. A teraz k tej mojej otázke robím to správne ? Nie je to až veľa vody ? Ďakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.