Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť ramien

Príspevok v téme: Bolesť ramien
Aekhn

Mám 14 rokov a mám problém s ramenami. Skôr ma pri cvičení boleli ramená veľmi intenzívne, opísal by som to ako bodavú či krčovitú bolesť. Po cvičení to však po pár minútach prešlo takmer úplne. Tú bolesť som takmer nevydržal a tak som na nejaký čas značne znížil intenzitu cvičenia. Jediným výsledkom však bolo, že sa môj výkon znížil a keď som sa chcel vrátiť k pôvodnej intenzite, (aspoň som to chcel vyskúšať) tak som nedokázal ani to čo predtým. Skúsil som na čas s cvičením prestať úplne avšak ramená veľmi jemne cítim neustále. Neviem čo si s nimi mám počať, keďže je to dosť obmedzujúce nielen pri cvičení, ale i pri vykonávaní ďalších činností ako je napríklad prenášanie vecí. (Tým nemyslím pohár či ceruzku) Taktiež ma ramená trochu začnú bolieť keď zdvýham vysoko ruky, alebo keď niečo vysoko zdvýham. Prosím teda niekoho o radu, myslím, že sa tu totiž nájde niekto s podobným problémom. Ďakujem, pekný deň.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť ramien - Fórum - ZDRAVIE.sk