Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Smiať sa či plakať?

Príspevok v téme: Smiať sa či plakať?
rebarbora1970

Dobrý večer.
Ani neviem či som v správnej oblasti ale nedá mi to napísať. Desať rokov mám problémy s kašľom v začiatkoch keď to nebolo až takto hrozné som bola na vyšetreniach a záver bol psychika stres. Tak som to vzdala a žila ako sa dalo kašlala a dusila sa. Pri náhodnej chrípke ma obvodáčka neposlala ani na rtg pluc ake vždy som si povedala , že asi nie je treba.
posledné dva mesiace som však začala mať kašeľ skoro denne, až tak že som sa dusila alebo pri záchvate skončila hlavou vo WC . Moja doktorka mi vždy dala nejaký bromhexin a stači. Náhodný odber krvi mi ukázal nejakú hodnotu zvýšenú a moja lekárka sa ma pýta či nezvyknem kašlať nie, iba 10 rokov pomyslela som si. Spustila sa revolúcia za tri dni som bola na krčnom, pľúcnom a teraz až na špecializovanom pracovisku. zistili mi opakované neliečené zápaly pľúc a teraz aj bránice a otázka lekárky kde ste bola doteraz ma usadila bez schopnosti reagovať. Najskôr mi dali antibiotiká veľmi silné skončila som na pohotovosti pretože som bola dehydrovaná zo zvracania- Dali mi infúziu a povedali, že sa mám prekonať a vydržať tie antibiotiká majú takýto prejav a telo si zvykne tak som ich s božou pomocou dobrala a vtedy na pohotovosti bola asi sto ročná doktorka a s úsmevom mi odpovedala na otázku či účinkujú keď aj tak končia vo WC povedala že áno a dodala s úsmevom že to má aj druhú výhode aspoň schudnem a že je to dobrá redukcia hmotnosti......
Dnes som bola na kontrolu snímky zhoršené, dusim sa a zasa ďalšie antibiotiká, inhalátor a kapacita ľavých pľúc o 30 percent znížená.
A záver lekárov kde ste bola tak dlho zanedbala ste sa, tak sa iba pýtam či som fakt na hlavu alebo som už naozaj iba nikto....
Začínam uvažovať , že sa začnem liečiť u veterinára ku ktorému chodím so svojím psíkom a jeho prístup aj po desiatich rokoch je úžasný Takže moja ratlíčka Sára je zdravá a ja sa dusím, beriem lieky ktoré nemajú žiaden účinnok a smejem sa nad tým, že najlepšie je hodiť môj stav na mňa a ak sa teda budem opäť nútená zastaviť u obvodáčky vyhodím ju zo stoličky a predpíšem si všetko sama.....a dúfať že diagnóza chronická obštrukčná choroba pľuc sa konečne dorieši a na otázku ako ste dokázala 10 rokov byť bez liečby sa iba pousmejem aj keď teraz je smiech na poslednom mieste pekný večer.

compliment

to je realita naseho zdravotnictva... drzim ti velmi palce, ale musis zmenit lekara, ked bude treba aj niekolkokrat... nedaj sa, drz sa !

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Smiať sa či plakať? - Fórum - ZDRAVIE.sk