Pre všetkých čo stratili zmysel života a čo nepoznajú svoju hodnotu

Príspevok v téme: Pre všetkých čo stratili zmysel života a čo nepoznajú svoju hodnotu
Vermarka

Každý deň tu pribúdajú témy o depresiách, strate zmyslu života, nepoznania svojej hodnoty, chuti po samovražde a pod.

Všetky tieto choroby a problémy súvisia s tým, že takmer celé ľudstvo dnes má pomýlenú mienku o láske.

Ja som si tiež všetkými týmito problémami a chorobami prešla a chcem Vám všetkým povedať, že ak pochopíte pravú lásku a začnete ju žiť, stanete sa šťastnými a spoznáte svoju hodnotu.

Dnešný svet je zameraný len na sebecké JA a materiálne hodnoty. "Musíme zachrániť len seba a svoju rodinu a celý život hrabať čo najviac pre seba."

Všetky tieto veci Vás spravia len viac prázdnymi, lebo čím viac sa kŕmite sebaláskou a materiálnymi hodnotami, tým viac sa cítite nenaplnení a chcete stále viac a viac, no aj tak sa cítite nenaplnení, i ked viete, že by ste naplnení mali byť.

Prosím odložte všetky predsudky a vypočujte si toto o láske, pustite si to namiesto TV a hrania PC hier. Má to 2 hod., ale ručím Vám, že ich nebudete ľutovať. Bolo to odvysielané na rádiu Slobodný vysielač.

archive.slobodnyvysielac.sk

arašid

nepozerala som to video, nechce sa mi dve hodiny čumieť na niečo čo možno nemá ani zmysel. Poviem ti len toľko že tí čo tu píšu že sa chcú zabiť a život stratil pre nich zmysel sú tí čo chcú byť milovaní ale nemá ich kto milovať. Oto ide. Oni túžia po láske ale nedostávajú ju. Rozumieš? Ja čo čítam tie témy tak sú to prevažne ľudia ktorí niekoho miluje ale daná osoba nemiluje ich, alebo ich opustila, neopatovala im ich lásku, niekoho platonicky milovali... proste niesú milovaní, nemajú s kým tráviť voľné chvíle, nemajú s kým sa bozkávať, milovať, objímať a to ich deptá. Život stráca zmysel ak ho nemáme s kým tráviť, nemyslím s deťmi a rodičmi ale najma s niekym opačného pohlavie. Títo ľudia strácajú chuť žiť. Aj keď prácu majú či nemajú, sú chorí či zdraví ale stále cítia nespokojnosť pokiaľ nemajú svoju polovičku pri sebe. Také báchorky psychologické im nepomôžu ak ich duša pišťí po láske k druhému človeku ktorého niet. Len skutočne sebecký človek sa zaobíde bez lásky iného človeka a nehľadá ju.

Vermarka

Sixx: Ešte mám len 18, som asi dosť mladá na vydaj :) Máš úplnú pravdu. Určite si to vo voľnom čase vypočuj. Ten muž to veľmi správne povedal.

Sixx

Vermarka, vydáš sa za mňa? Konečne rozumná mienka o živote...ale ľudia asi sami potrebujú zistiť, čo to je láska...tak ako vraví Vermarka...dnes je veľmi egoistická doba pre lásku a aj pre všeličo iné. Samozrejme, že existujú aj výnimky.