Je to choré a mňa to už nebaví

Príspevok v téme: Je to choré a mňa to už nebaví
Sixx

Zdravím Vás. Už milión x krát sa mi stalo, že priateľka, keď som sa ja prihlásil na fb, ona sa odhlásila. Strašne mi to lezie na nervy. Aj keď jej napíšem, niekedy sa stane, že vzápätí sa odhlási. Strašne ma to štve. Opýtal som sa jej, či jej vadím na fb, keď sa ja prihlásim a vzápätí cca minútu sa ona odhlási. Citujem jej slová: mne tu nikdy nebudeš vadiť, to musí by&ť fakt iba náhoda. Lenže ja jej neverím. Stretli ste sa s tým niekto?

hhaha

ale moze to byt aj nahoda, pretoze server ti teoreticky moze aktualizovat stav ci je online alebo offline az v momente ked jej napriklad odosles spravu a podobne. teda ak to nie je vylozene pravidlom, ze sa to co popisujes nedeje vzdy, tak moze byt pricina aj ina, nahodneho charakteru. dolezite hlavne je ako vam to klape ked ste spolu fyzicky

hhaha

proste si s tebou nechce pisat a nevie ako ti povedat ze s tebou nechce byt v kontakte.. a mozno je to mrcha a bavi ju ta trapit

nicka

m8cr6 myslím, že hneď nemusíš urážať ("radšej ju nachaj, zda sa, že ma viac rozumu ako ty"...)Podľa mňa skôr dievča má problém...nechce mu klamať, ale skôr nevie, čo si s ním písať...ste ešte mladučkí, musíte spolu viac komunikovať..ale nie na internete...chcelo by to viac osobného kontaktu...ja by som ten FB zakázala, lebo len robí problémy také, ktoré by v skutočnosti nemuseli vôbec existovať...

Lulu2011

neviem, co si neda anonymny chat, asi na to este neprisla :)

no asi ma malo vzduchu pri tebe, musis sa jej opýtat

m8cr6

a čo jej neveriš? ked ju to neštve tak ju to neštve...či chceš aby ju to štvalo? podla mna je facebook aj tak hlupost...ked ti to vadi tak si vypni že si online a hotovo...možno by bolo lepšie keby si bol single..
neveriš jej za prve..
za druhe hladaš problem tam kde neni a robiš z komara somara
radšej ju nachaj, zda sa, že ma viac rozumu ako ty :p to by ti mohlo časom vadiť :D ona ta ma možno rada ale aj tak si trdlo ešte :)

Sixx

nicka, možné to je, ale zas ona je dobré dievča...len mi je to celé divné náš vzťah ale to sa mi nechce rozpisovať. Proste sa s ňou o tom porozprávam. Prinajhoršom budem free.

nicka

a keď ste spolu, o čom sa bavíte? lebo ja mám pocit, že si s tebou nechce písať, lebo sa bojí že si nebudete mať o čom písať, tak sa odhlasuje...ak to teda nie je tak ako vraví "A."...:)

A.

Ono je to niekedy aj chyba FB, ja tiež keď chcem napísať kamarátke tak ju hneď ukazuje off, práve keď jej idem napísať :D takže nepanikár zbytočne ;) a vraj aj ostatným ukazuje tak mňa

redka

este ze s priatelom nie sme na FB a nemusime riesit taketo kraviny... sorry... som zvedava, co budes robit, az nastanu skutocne problemy...