Stará láska po 11 rokoch

Príspevok v téme: Stará láska po 11 rokoch
Chyba

Ahojte..:(
Ani neviem, ako správne začať. Asi len takto. V dobrej nálade a ani neviem prečo, napisala som SMS bývalému..:-)))aby som to ujasnila. Obidvaja máme po 31 rokov, avšak on už má zariadený život po svojom, manželku a dieťa. Fakt netuším, ako ma to mohlo napadnúť..možno dobrou zábavou..zrazu z ničoho nič som si v tú chvílu na neho spomenula a napísala mu. Po celú tú dobu som vlastne o ňom v podstate ani nevedela. Boli to krásne školské časy...-(Ale spať k problému. Najskôr na SMS nereagoval,cca o dva týždne sa mi ozval. Telefonovali sme dlho, zmienil sa o svojom skromnom živote. Samozrejme padla otazka aj na mňa. V podstate žijem s priateľom nejaké tie rôčky, ale nie sme manželia, nemáme deti. Po tel. sme sa dohodli, že sa spolu stretneme a pokecame. Lenže..telefonát bol aj plný výčitiek z jeho strany, prečo som ho opustila, tiež že som mala šancu, keď už terajšou manželkou ešte len chodil..v podstate mi niečo vyčítal. OK, tak sme sa dohodli, že sa stretneme, však čo už. No..lenže mňa tak na druhý deň napadlo, či si s týmto neskomplikujeme obidvaja životy. Tak začala SMS-ková výmená názorov. Však náhoda je blbá vec a ako sa vraví, stará laska nestarne. Na to sa z jeho strany sypali argumenty: už sme dospelí, to bolé dávno, mám syna, ktorého nadovšetko milujem..a neskôr na to, či mám všetko to čo som chcela..vlastne reagoval na náš vtedajší rozchod, keď som mala v záujme robiť si karieru, pričom sme bývalí od seba niekoľko km, a to bol vlastne dôvod rozchodu. Moja otázka teda znie...rečo sa vlastne so mnou chce predsa len stretnúť? chce mi niečo vyčítať? ukázať mi ako je šťastný? alebo mám v tom hľadáť predsa len niečo viac?
Prosím poradte mi, neviem čo si mám myslieť.
Ďakujem

Maoam

ale prosim vas, tie vase scenare, kazdy sudi asi podla seba mam ten dojem

podla mojho nazoru to ich stretnutie malo vyznam pre oboch

on konecne zo seba dostal to, co ho tazilo a uz vie, ze ona vie, jednak co k nej citil, jednak ze ju miloval a jednak, ze jej to konecne mohol povedat po rokoch, co vtedy nebolo mozne a ona - ona sa uvedomila a pochopila, co vtedy pokaslala a vlastne na to doplatila sama

pohne ju to vpred, v buducnosti si zrejme uz bude vazit lasku viac

jemu sa ulavilo a jej sa otvorili oci

a tema je uzavreta

miren

chlapi su lovci,lahko sa daju zlakat-cest vynimkam,a vzdy zalezi od zeny,pokial dovoli zajst,na tom to zacina aj konci...dnes je rebricek hodnot iny,rychlo zit,uzit si,uchmatnut si zo zivota co najviac bez ohladu na dosledky ....co je najhorsie,nemyslia pritom ako to prezivaju ti najnevinnejsi a to deti

hu

nechapem preco primarne ju zdrbavate pod ciernu zem, to ze on sa hned chytil na tu sms aj napriek tomu ze ma zenu a dieta je ok? podla mna aj on to mohol stopnut aby k stretnutiu nedoslo a od neho by som to asi cakala este viac tu zodpovednost. Chyba ja si tiez myslim ze sa nudis, tiez som mala obcas take nutkanie ale ano bolo to presne v stave ze mi chybalo "vzruso" alebo si proste bola zvedava. Ale zas som si ten scenar domyslela do konca, ze pre mna by to bolo jatrenie starych ran a keby sa bol ochotny stretnut tak aj pre neho. Takze to aj v stave opitosti ostalo len v mojej hlave.

miki24

veď sa len stretli a navyše iniciátorkou toho celého nebola ona. zjavne sa chcel len pochváliť tamten, čo má, lebo neviem si vysvetliť tú vetu po 11 rokoch, že pokašlala si to. tak to celé vyzerá a navyše sa neuvidia už tak, čo riešiť aj keď človek nikdy nevie. dnes manželstvo bohužiaľ až tak veľa pre ľudí neznamená a duplom u relatívne ešte mladých ľudí. tam sa to dokáže zmeniť aj za 2 roky. osobne minule som viedol už aj podobnú debatu s jedným kamarátom náhodou aj keď nemusím tie debaty istého typu, že ten tá rozvedený/á. došli sme k vysokému číslu len v našom vchode, kde bývame.

miren

chyba,jasnee,nic zle ste neurobili,ale nezaslo to dalej len vdaka jeho pudu sebazachovy asi,ty si sa tu vypytovala co mas robit,ach boze...ist,neist..keby si nehladala nic za tym ,tak po tej sms akoze v nevedomosti,opitosti to definitivne ukoncis v tom telefonate ospravedlnenim,a hpotovo...ale ty si cakala co sa z toho vyvinie,asi sa nudis v terajsom vztahu,tak preco si zivot nespestrit tajnym flirtom...no nechapem preco prave on,ked uz si vedela ,ze je zenaty,a stastne,ako to povedal on sam...co by bolo,keby on mal zaujem pokracovat,co by si tu piasala,ze co mas zas robit,ze toto si nechcela a podobne sladkobolne blaboly...ak ti este nedoslo ako sa strapnujes,zamysli sa nad sebou,nad tym co by si sposobila jeho zene,synovi,a neposlednej rade tvojmu partnerovi,ktori za to nemozu,a ako by to padlo tebe v opacnom garde,by ma tiez zaujimalo,,si plytky clovek,len tolko

Chyba

Miren,asi ty necitas poriadne. Pisem to tak,ako som to citila a on tiez,ale to je vsetko. Nic sme zle neurobili. Len to trochu bolelo,a rozlucili sme sa. Nik nikomu nejde ublizit. Nie sme zli ludia,len to musi preboliet. Nieco si vycitam ja a nieco on,ale bolo to potrebne,otvorene a zrelo si nieco uznat. V tichosti sme sa rozlucili. Este stale su v tomto skazenom svete par ludi so zasadami. Uz sa viac kontaktovat nebudeme,na tom sme dohodnuti.

miren

chyba...citas sa vobec...byt tebou ani to sem nepisem,co si vlastne chces dokazat ved ma rodinu..aby sa ti to raz nevratilo

Marsmeloun

darmo za chyby sa platí ... asi lekcia od života ....treba sa poučiť a snažiť sa nepošlať vzťahy , ktore su teraz :)