Stará láska po 11 rokoch

Príspevok v téme: Stará láska po 11 rokoch
Chyba

Ahojte..:(
Ani neviem, ako správne začať. Asi len takto. V dobrej nálade a ani neviem prečo, napisala som SMS bývalému..:-)))aby som to ujasnila. Obidvaja máme po 31 rokov, avšak on už má zariadený život po svojom, manželku a dieťa. Fakt netuším, ako ma to mohlo napadnúť..možno dobrou zábavou..zrazu z ničoho nič som si v tú chvílu na neho spomenula a napísala mu. Po celú tú dobu som vlastne o ňom v podstate ani nevedela. Boli to krásne školské časy...-(Ale spať k problému. Najskôr na SMS nereagoval,cca o dva týždne sa mi ozval. Telefonovali sme dlho, zmienil sa o svojom skromnom živote. Samozrejme padla otazka aj na mňa. V podstate žijem s priateľom nejaké tie rôčky, ale nie sme manželia, nemáme deti. Po tel. sme sa dohodli, že sa spolu stretneme a pokecame. Lenže..telefonát bol aj plný výčitiek z jeho strany, prečo som ho opustila, tiež že som mala šancu, keď už terajšou manželkou ešte len chodil..v podstate mi niečo vyčítal. OK, tak sme sa dohodli, že sa stretneme, však čo už. No..lenže mňa tak na druhý deň napadlo, či si s týmto neskomplikujeme obidvaja životy. Tak začala SMS-ková výmená názorov. Však náhoda je blbá vec a ako sa vraví, stará laska nestarne. Na to sa z jeho strany sypali argumenty: už sme dospelí, to bolé dávno, mám syna, ktorého nadovšetko milujem..a neskôr na to, či mám všetko to čo som chcela..vlastne reagoval na náš vtedajší rozchod, keď som mala v záujme robiť si karieru, pričom sme bývalí od seba niekoľko km, a to bol vlastne dôvod rozchodu. Moja otázka teda znie...rečo sa vlastne so mnou chce predsa len stretnúť? chce mi niečo vyčítať? ukázať mi ako je šťastný? alebo mám v tom hľadáť predsa len niečo viac?
Prosím poradte mi, neviem čo si mám myslieť.
Ďakujem

Chyba

Ahojte,tak som tu.
Po tych 11 rokoch sa vobec nezmenil,ci uz vyzorovo alebo povahovo. Co k tomu dodat. Nase stretnutie nedopadlo dobre. Vsetko akokeby vyplavalo na povrch,spomienky,city,lutost i slza. Avsak nespachali sme nic zle. Uvedomovali sme si,ze je tu zaväzok,ktory uz nikto nikdy nezrusi. Dlho po mne nemal vztah,lutujem vsetko. To aka som len bola hlupa. Vysvitlo,ze som ho vlastne nepocuvala,ked mi chcel zniest aj modre z neba. Tiez si priznal svoje. Nakoniec prislo velmi dojemne objatie,trvalo ticho a dlchsie,a zasepkal mi do ucha..pokaslala si to. V dalsom zivote hadam budeme spolu.

0vecka

mne pisala byvala asi pred pol rokom ci sa nestreneme a poslal som ju volakam akoze slusne ze sa mi to proste nehodi a bodka... podla mna ak ste sa odftedy nejako obcasne nestretavali napr cez spolocnych znamych a tak tak sa snim stretni len ak si si 100% ista ze k nemu nic necitis... ja napr k jednej byvalej necitim absolutne nic a s tou by som sa v pohode stretol aale k druhej zase neviem aj ked na nu uz aspon rok a pol myslim tak raz za mesiac ak vobec ale podla mna je mozne ze by som mal minimalne ten pocit ze skoda ze to nevyslo... preto sa to podla mna neoplati ak tam neni 100% istota... ibaze vecsinou tam ftedy ani nieje chut sa stretnut..

Chyba

AXPX..pisete tak,akokeby som mu isla rozvratit rodinu. On si je predsa vedomy toho co ma. Chce ma asi len vidiet,mozno vydiskutovat si nieco.

AXPX

mimino222, tusim z tebou suhlasim. v alkoholovom opojeni robia ludia veci, ktore robit CHCU, ale v triezvom stave na to nemaju odvahu. aj ty si chcela kontakt s nim, urcite nie si momentalne super stastna, inak by si tu sms-ku nenapisala. ak si vtedy opustila ty jeho, tak si si mozno bola ista, ze na teba este nezabudol a troska ta to aj drazdilo, ze co ked sa uvidite, ci k tebe este stale nieco neciti a tak... niektori ludia si tak overuju svoju cenu, pripadne ci su este ziaduci a pod. pochybujem, ze ako slobodna bezdetna si vies vobec predstavit, co vlastne chces spachat. je to skok na tenky lad a rozhodne ides robit nieco, cim aspon jednemu cloveku urcite ublizis - totiz jeho manzelke. uz len ta moznost, ze by si mu co i len troska naburala jeho pokoj by ta mala stopnut. skoda, ze ludia robia taketo kroky, kolko deti vdaka tomu pride o rodicov. a zbytocne.

mimino222

ja nechapem na co si to robila tiez.. na co? ukazat sa? zistit ci by mal o teba este zaujem? pripadne ty onho?
je to hlupe sa mu ozvat po tolkych rookoch llen tak...
urob co uznas za vhodne ale pokazila si to raz,teraz druhy raz ked si sa ozvala a pokazis to aj treti raz ked sa stretnes...

Prezyvka55

Spominame? :D divne, ja ani moja priatelka vacsinou na minulost nespominame. A uz vobec by ma nenapadlo sa stretavat sa s ex, ona detto. Ked raz uzavriem vztah tak to uzavriem.

Chyba

Takže, vyzera to tak, že stretnutie bude zajtra. Zaujímave je, že v SMS pôsobil aspoň podľa jeho slov chladne, alebo tak pod. Vraj sa stretneme, pokecame, rozlučíme a už len spomíname. A zaželal mi pekný deň. Takže? Asi ma vážne niečon nedopovedané..hm

Maoam

je pravda, ze som to pisala zo svojho pohladu a svojich skusenosti a z toho uhla, co som aj opakovane prizvukvala, ze musi ist o dvoch ludi, ktori su uz natolko zreli a na takom leveli, ze by islo o ten pripad, kedy treba nieco doriesit - pre uzavretie a dusevny pokoj, tot vsjo

samozrejme, velmi vela ludi toho nie je schopnych z roznych dovodov a zvrhne sa to, ci uz na nieco viac alebo na hadku alebo Co., ona ho pozna, ona s nim bola vo vztahu, ona sa musi rozhodnut

ak citi, ze by tym iba narobila problemy, moze mu to vysvetlit aj v sms ci e-maili a nestretavat sa,

rozbijat mu rodinu nema vyznam, takisto si myslim, ze ona nemoze za to, ze on aj po 11tich rokoch takto na nu v sms-kach vyskocil - lenze nevieme obsah jej sprav, tazko je sa k tomu vyjadrovat

no ale ked jej uz posiela linky na tie piesne a Co., je z toho uplne jasne, ze je to dost emotivne a bolo, ok mal 20, no nechajme to na nich

a ty, Chyba - bud opatrna