Stará láska po 11 rokoch

Príspevok v téme: Stará láska po 11 rokoch
Chyba

Ahojte..:(
Ani neviem, ako správne začať. Asi len takto. V dobrej nálade a ani neviem prečo, napisala som SMS bývalému..:-)))aby som to ujasnila. Obidvaja máme po 31 rokov, avšak on už má zariadený život po svojom, manželku a dieťa. Fakt netuším, ako ma to mohlo napadnúť..možno dobrou zábavou..zrazu z ničoho nič som si v tú chvílu na neho spomenula a napísala mu. Po celú tú dobu som vlastne o ňom v podstate ani nevedela. Boli to krásne školské časy...-(Ale spať k problému. Najskôr na SMS nereagoval,cca o dva týždne sa mi ozval. Telefonovali sme dlho, zmienil sa o svojom skromnom živote. Samozrejme padla otazka aj na mňa. V podstate žijem s priateľom nejaké tie rôčky, ale nie sme manželia, nemáme deti. Po tel. sme sa dohodli, že sa spolu stretneme a pokecame. Lenže..telefonát bol aj plný výčitiek z jeho strany, prečo som ho opustila, tiež že som mala šancu, keď už terajšou manželkou ešte len chodil..v podstate mi niečo vyčítal. OK, tak sme sa dohodli, že sa stretneme, však čo už. No..lenže mňa tak na druhý deň napadlo, či si s týmto neskomplikujeme obidvaja životy. Tak začala SMS-ková výmená názorov. Však náhoda je blbá vec a ako sa vraví, stará laska nestarne. Na to sa z jeho strany sypali argumenty: už sme dospelí, to bolé dávno, mám syna, ktorého nadovšetko milujem..a neskôr na to, či mám všetko to čo som chcela..vlastne reagoval na náš vtedajší rozchod, keď som mala v záujme robiť si karieru, pričom sme bývalí od seba niekoľko km, a to bol vlastne dôvod rozchodu. Moja otázka teda znie...rečo sa vlastne so mnou chce predsa len stretnúť? chce mi niečo vyčítať? ukázať mi ako je šťastný? alebo mám v tom hľadáť predsa len niečo viac?
Prosím poradte mi, neviem čo si mám myslieť.
Ďakujem

Žužova

Nerozumiem prečo by mal byt chudáčik. ved rozchody k životu proste patria,a už je to dlhá doba čo ste sa rozišli podla mna mal čas to prekonat a ked sa ma tak fajnovo a ma rodinku tak nerozumiem prečo ma potrebu ešte riešit niečo s tebou teraz, ja neviem ale chlapom ako tak by som neverila a že sa chce porozprávat kamaratsky? Chlap? určite...keby je gay tak to pochopím. ja by som za tým hladala niečo viac. Možno sa doma nudí tak hlada dobrodružstvo a ty si sa akurat ozvala v ,,spravnej" chvíli :/ ktovie ...Maoam sice pekne píše,na tom niečo určite je a po rokoch si vyjasnit veci neni na škodu lenže taký človek musí byt na vysokej urovni,proste vyšší level a neviem ale z popisu toho chlapa taký pocit nemam. Mne pride ako chudák čo hned ide využit prvu priležitost čo sa vyskytne..Moj nazor. chyba daj vediet ako sa rozhodneš potom :)

Chyba

Žužova...konečne spravný názor...-)konečne ochopenie aj pre mňa, nie olen útok a obhajoba chudáčika, ktorému bolo ubližené..a ktorý nalieha na stretnutie..avšak má on rodinu a ne ja

Žužova

Chyba kašli na to nestretavaj sa sním ,kto vie ako on to chápe a možno od toho čaká kto vie čo ,čo ak v nom zase vzplanie ten plamienok? a bude od toho čakat viac ? narušíš mu tým vztah ,rodinnu pohodu a to snad nechceš... Ok napisala si mu ,trošku ulet ale nerozpitvavaj to dalej,ved načo.... On je tiež chuj že sa chce stretnut prevelice ,kto vie či o tom vie aj jeho žena...

Chyba

Fero111111...myslíš to o zrolovaní a odložení starej zložky...či o sexe?...-)))ešte neviem, mam mu dať vedieť

0vecka

lol takze sa pytas ci sa tym nahodou nieco neskomplikuje??? jasne ze sa skomplikuje... podla mna si spravila peknu blbost..

Chyba

Marsmeloun..jasne,ze nie. V ziadnom pripade mu nechcem ublizit a uz vobec nie jeho rodine. Prave preto som zalozila tuto temu, chcela som viac nazorov,a mozno spravne sa rozhodnut. Mozno ma stve,ze vsetku vinu hadze len na mna. Vobec neakceptoval moje dovody preco tak konam. Chcel len rodinu a hned,a pritom sme boli tak mladi..a teraz ju ma.