Viacgeneračné bývanie, porazí ma!

Príspevok v téme: Viacgeneračné bývanie, porazí ma!
aegon

ahojte, keďže nové bývanie je finančné nedostupné, pre ceny v hlavnom meste, kde bývame, tak prerábame spolu so snúbencom byt (3-izbový), v ktorom budeme bývať s babkou snúbenca(80-ročnou).
Babka je málo mobilná - má problém s chôdzou, ale po byte sa ešte čo to "prešúla". Na jednej strane sa dá s ňou normálne vychádzať, ale na druhej strane mi idú na nervy jej kontrolné otázky: kde ste boli? kam idete? kedy prídete? čo ste jedli? najedzte sa. prečo svietite? prečo vysávate? (míňa sa elektrina) ... proste reči typické pre starých ľudí...
Ako to mám prežiť, ako sa obrniť? Iné východisko nemáme... nakoľko nás tlačia financie. Takže buď to nejak prežijeme alebo pôjdeme pod most... Prosím poraďte!

aegon

neotravuje a ani mi nevadí, že jojčí, keď ju niečo bolí, veď ja neviem ako dopadnem, keď budem stará...
Ale neviem ako znesiem takú kontrolu.. ani rodičia ma nekontrolovali a nekontrolujú ako ona... a myslím, že to zbytočne narúša náš vzťah :(

lexaurin babke :D celý deň prespí :D /vtipkujem/

Lulu2011

lexaurin a ides, mna viacgeneracne byvanie skoro stalo zivot, ak si typ, co potrebuje pokoj, tak vzdy budes mat problem, ale pises, ze pani je uz starka, ta zase az tak neotravue ako nejakí 50tnici v byte s tebou