Ako si nájsť kamarátov

Príspevok v téme: Ako si nájsť kamarátov
manguška

Viem že tu už bolo takýchto tém, ale stále s tým mám problém. Je leto, aj ja nemám čo robiť, nudím sa doma. Jasne že si doma kamošov nenájdem, ja kludne aj pôjdem niekde sama, ale máte nejaký typ že kam? niekde kde mám reálnu šancu sa s niekým zoznámiť? Prosím, vyjadrite sa ak viete :) inak mám 17 r.

orol1

alica, ked si zavreta doma, nemozes mat kamaratov. kamaratov treba hladat, ked nie v skole, tak v kruzkoch a von treba ist aj sama, niekoho niekde stretnes, zarozpravas sa a mozno ho stretnes opat a uz mas aspon znameho. nesed doma hlavne. v lete sa skor zoznamis ako inokedy.

Alica666

Ahoj prieskumnicka, mam aj pár kamarátov mimo, ale jedna býva z mimo BA, a druha je taká ako ja že tiež nemá veľa kamarátov. Ale môžem skusit ešte u jednej, či by má nezoznamila s jej partiou, a uvidím čo sa dá robiť. Ďakujem

prieskumnicka

No to je tazko, kde teraz ludia v tvojom veku travia cas? Vacsinou v krcmach, co je smutne. Ale takto ked ides len tak niekde sama je tazke sa zoznamit. Najlepsie je ked sa s novymi ludmi zoznamujes cez niekoho ineho. Nemas ani jedneho kamarata?

poradim38

Ani ja nemam byt kym lebo mam milujuceho priatela za ktoreho som nesmierne vdacna a je mi uprimne luto ze nevies aky je to pocit byt milovany........ snad sa ti to raz niekedy v druhom zivote podari ....:)))) dovideniaaaa

poradim38

Ja ta prenasledujem?????? A kde ???? Uz len teba by niekto prenasledoval.......uz mas naozaj psychicke problemy??? Ze sa vobec pytam vsakze..... ja som sa normalne vyjadrila k teme myslim si ze na tom nie je nic zle ani vulgarne, ty si sa tu do mna prvy pustil a zacal si tu autorku komentaru navadzat aby na mna nereagovala a este si na mna vymyslas a zhadzujes .....ako si to vobec mozes dovolit? Ty nemas vobec rozum na 50 rocneho, mal by si sa hambit ze taketo veci si vobec dokazes vymysliet a krivo osocovat niekoho kto ti nic nerobi......... ziadam o to, aby si sa na moju adresu prestal verejne vyjadrovat, pomysli si to v hlave a mne daj pokoj, dovi

poradim38

A moj zlaty, menopauzu u mna nepozorujem este ani z rychlika, kedze nemam ani 40.... ale dobre nadalej si vymyslaj, ked si tym honis ego tak nech sa paci, ale rob to v hlave prosim ta nie tu!!!!!! A nie na moju adresu...... mam pocit ze len aplikujes svoje sracky na moju adresu, lebo jediny osamely, v hlavne podvedeny a vekovo v menopauze si tu ty...!!!