Ako si nájsť kamarátov

Príspevok v téme: Ako si nájsť kamarátov
manguška

Viem že tu už bolo takýchto tém, ale stále s tým mám problém. Je leto, aj ja nemám čo robiť, nudím sa doma. Jasne že si doma kamošov nenájdem, ja kludne aj pôjdem niekde sama, ale máte nejaký typ že kam? niekde kde mám reálnu šancu sa s niekým zoznámiť? Prosím, vyjadrite sa ak viete :) inak mám 17 r.

Alica666

Ahoj poradim38, veľakrát som nadtym rozmýšľala že či som spravila niečo zle, ale práveže ja keď prídem aj do novej spoločnosti snažím sa so všetkými nadviazať nejaký kontakt, spoznať ich. Práveže mi príde že som až príliš spoločenská a optimistická, lebo všetko sa snažím brat s nadhľadom. Len niektorí si myslia že za to že nechodím až tak často von akoby som chcela, že sa im nehodim do partie, aby som aj ja zažila niečo nové :(. Pritom ja mám rada nové veci

poradim38

Alica - a rozmyslala si uz nad tym preco ta tie spoluziacky ohovaraju??? Mozno ze je problem aj v tebe nadviazat nejake kamaratstva, najprv chod od seba, ci si dala do toho tolko, aby s tebou radi travili cas ti ludia..... lebo ak si cely cas ticho, si nudna a nic poriadne nepovies, nenavrhnes, si pesimista, tak sa necudujem ze s tebou spoluziaci nechcu travit cas...... alebo si potom normalna baba, ale tvoje spoluziacky sa zrejme velmi citia a tak ta odpinknu...... no len preco by niekto ohovaral bezdovodne???? Jaj ved deti..... to si nevsimaj.... z toho vyrastu......

Amme

Kľudne aj cez sociálne siete keď už je dnes tá možnosť prečo ju nevyužiť? :) Kľudne píš aj mne mám tiež 17 a rada spoznávam nových ľudí:) A nejaká tá nová kamoška by sa mi zišla:D

dobreuz

Ahoj Alica, tak hlavne by si sa mala venovať svojim záľubám, hlavne takým, pri ktorých nepotrebuješ nikoho, napríklad ísť do fitka, beh, turistika, bicyklovanie, plávanie atď... a naučiť sa byť šťastná sama so sebou. Alebo keď naozaj potrebuješ nejakú kamarátku, tak si ju skús nájsť pri svojich koníčkoch, napríklad oslov niekoho vo fitku atď... Alebo tam, kde chodíš... Najlepšie takú kamarátku, s ktorou budete zdieľať hobby. Proste aj mimo školy môžeš nájsť niekoho. Tak snáď som aspoň trošku pomohol.

Alica666

Ahojte, mam takmer 17 a tiež mam presne tento istý problem. Už druhé leto trávim sama so sebou. Kamarátov v škole by som aj mala keby tam neboli všetci poskupinkovaný... Rada by som si aj s babami z našej triedy vysla niekam von ale nemala som pocit že by ma chceli vôbec do partie, hlavne keď má aj ohovárajú. Keď som sa aj spýtala či sa môžem pridať, odmietli ma so slovami: “Nemyslíme si že je to niečo pre teba” a odišli. Nemam problem ísť a s niekym novým sa zoznámiť, len neviem kde ich mam hľadať...Ak mi viete nejako poradiť, napíšte mi prosím.. Ďakujem

lulululu

manguska - ja sa kludne rada zoznamim :) mam 17 teraz ,o chvílu 18 a rada spoznávam nových ľudí, tiež mam dnes už podobne problémy si najsť kamaratky/vo keď veľmi mladých alebo teda teens sa "ničia"...drogami a podobne..