Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

P. J. Servis - pracovna agentura v BA - referencie

Servacko

naozaj neodporucam. Je to sice uz dlho co som pre nich brigadoval ale bola to absolutna fraska. Trojcentove brigady toho najpodradnejsieho charakteru - triedit letaky v neklimatizovanej tlaciarni 8, otravovat ludi s dotaznikmi na ulici (plat podla odpovedi, hahahaa) alebo kopat zaklady nejakeho domu trtkovi, co strati svoje nastroje a prisije to vam. Agenturu moja verzia absolutne nezaujimala a mne aj kolegovi strhli polovicu vyplaty, takze som 9 hodin makal za trapnych 10 eur, v dazdi.

inaris

Absolútne, nesúhlasím s predchádzajúcimi reakciami. Nepovedia ti názov firmy kvôli ochrane klienta, ale povedia ti, o akú prácu ide...alebo čo tam približne budeš robiť.
A tiež nie je pravda, že nemôžeš odstúpiť, dohodu si môžeš zrušiť kedykoľvek a nemusíš nič platiť, len je tam podmienka, že ak sa nahlásiš na brigádu, nesmieš sa odhlásiť jeden pracovný deň pred nástupom na brigádu do 12:00, inak je tam pokuta, ale pokiaľ viem, iné agentúry to majú ošetrené ešte viac. Čiže ak budeš dodržiavať to, čo podpíšeš v zmluve, tak nemáš problém...všetko je v dohode a nikto nikoho neklame

max01

najlepšie je na tom že vám nič bližšie nepovadia o akú prácu konkrétne ide až keď podpíšete papiere (zmluvu) a aj to vám nepovedia všetko a keď to podpíšete a chcete to nechať tak sa vám začnú vyhrážať že sa už nedá odstúpiť je to vraj záväzné že budete musieť zaplatiť pokutu!!! cez tu agentúru som bol prví a posledný krát...

maxo456

Dobrý deň, POZOR!nedajte sa oklamať pracovnou agentúrou P.J.Servis pracovná agentúra ktorá zavádza lúdi a klame!!!na koľko som bol oklamaný aj ja !!! maximálne nekorektna agentura

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

P. J. Servis - pracovna agentura v BA - referencie - Fórum - ZDRAVIE.sk