Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaľúbený alebo ide len o vášeň?

Príspevok v téme: Zaľúbený alebo ide len o vášeň?
Dianka26

Mám taký problém. Pred pár mesiacmi som sa rozišla s ex priateľom a nie dlho na to sa zaľúbila do niekoho iného. Je to kolega, vlastne som ho najprv považovala len za kamaráta, až kým raz iný kolega nepoznamenal že má so mnou dáke úmysly. Zrazu som ho videla inak a naozaj sa zaľúbila až po uši. Vždy bol ku mne veľmi milý, pozorný, spravil vždy všetko o čo som ho požiadala, keď som náhodou prišla s iným chalanom (len kamarátom) tak bol žiarliivý, ledva na mňa pozrel, stačilo že ma niekto iný len chytil okolo pliec či nejako prejavil záujem a majetnícky si ma pritiahol k sebe, že ale ja patrím jemu. Bol nervózny keď som s ním ja zavtipkovala, či ho pobozkala na líce pred kamarátkami. Ak náhodou chytil iné dievča okolo pliec, či sa zaujato rozprával tak očkom kukol či tam som, akoby sa cítil previnilo. Je odo mňa mladší, neviem či mal niekedy priateľku, ale užíva si vela s babami, vlastne ak sa mu pritrafí príležitosť mať sex, tak ju využije. A v tomto je aj pes zakopaný. Vyspal sa s inou mojou kolegňou, keď mu bolo jasné že sa to dozviem. Správal sa potom previnilo, ale nikdy sme nemali šancu sa nejako o tom porozprávať, nakoniec nie sme pár. Rovnako som o ňom počula od viacerých, že on a tie baby, že si užíva a pod., ale že keď prišiel do našej práce dávno predomnou, tak bol úplne nevinný. Zvykneme si občas písať, ale častokrát neodpíše. Mám z neho veľmi zmiešané pocity, na jednej strane sa správa skutočne zalúbene ale na druhej vždy spraví nejakú hovadinu alebo cúvne. Pravdu povediac počas niekoľkých mesiacov som ho ja skôr vždy sabotovala, hoci som bola milá, nikdy som nič neopätovala, pretože som mala pocit, že je to len o tom ma dostať, tak som mu to nechcela umožniť. Vlastne ani ďalej nechcem, ale neviem ako mám zistiť, či to myslí seriózne alebo mu ide naozaj len o to aby ma dostal??

Maoam

si pre neho zauijimava, lebo ta este nedostal

to je vsetko

mozes mu vyviest jedno - ze ta nikdy nedostane ;DD

inak za tym nic viac nehladaj, bola by si iba dalsia trofej

Slobodna

Absolútne nevyzreté správanie a myslenie u obidvoch. Akože čo chceš riešiť s chlapom, ktorý pretiahne všetko čo pred ním neujde? Mne by sa taký totálne hnusil.
Moja rada - konečne sa s ním vyspi a uvidíš tú zmenu v jeho správaní - ani o teba viac nezakopne a pôjde ďalej.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaľúbený alebo ide len o vášeň? - Fórum - ZDRAVIE.sk