Amputácia nohy - RNG

Príspevok v téme: Amputácia nohy - RNG
analyn

mojmu muzovi amputovali pred 2 rokmi nohu, je cukrovkar, zacalo to malou modrinou, ktora sa par mesiacov nehojila, az mu z tej modriny vznikla velmi bolestiva rana, ktora sa stale zvacsovala, mal tam gangrenu, napriek nasmu usiliu mu ju odrezali nad kolenom. Tiez zilova nedostatocnost. V obidvoch nohach. Druha noha - po vsetkych vysetreniach mala byt odrezana, len co sa zotavi po prvej. Zacal brat vysoke davky serrapeptase, nattozimes, pancreatinu+ A, C, E, S, jod, multi mineraly, radili ste mi pan RNG, co a ako . Co zabera, neviem, ale nohu mal tmavu, miestami az ciernu. Dnes ma este tmavsie mapy na nej, stale sa to vycistuje, ale po roznych novych vysetreniach amputacia nehrozi, na slape nemal ziadny prietok krvi, teraz mu tam prudi perfektne! Trva to 2 roky, po poslednych vysetreniach sme znizili davky serrapeptase, nattozimes, pancreatinu ale bude tieto doplnky brat uz navzdy. Plus vitaminy ,mineraly a jod, a narazove vselico ine. Dakujeme, pan RNG.

analyn

svata pravda. Este raz dakujeme, aj nasi kamarati a znami, ktorim davame dalej vase cenne rady. Po tychto skusenostiach som presvedcena, medicina a doplnky sa musia spolu doplnat a pracovat spolu! Nechcem to zakriknut, ale stale sme na paleo, muzovi sa vyrazne znizil cukor v krvi, nase okolie nas nasleduje, pretoze vidno vysledky. Citime sa ako priekopnici... Je nam dobre a zase sa vieme z chutou zasmiat! Dakujeme.

RNG

Nuz ja som v podobnej situacii, len som to adresoval skor, nez mi zacala cernat noha a znicila sa cirkulacia. A tiez som odsudeny na branie plno doplnkov proti cukrovke, na riedenie krvi a rozbijanie krvnych zrazenin a kazdu ranku so musim natierat zmesou cukru a kokosoveho oleja, inac sa nezahoji a zacne hnisat.
Takze tu sa delim nie len o rady lekarov, ktorych periodika odoberam, ale aj vlastnymi skusenostami, zialbohu.
Mudri ludia sa ucia z rad a chyb druhych, ti ostatni, medzi ktorych v tomto pripade patrim aj ja sa naucia na vlastnej skode.
Hlupakom ani to nepomoze...