Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach z boreliózy

Príspevok v téme: Strach z boreliózy
Qwyx

Zdravím.

Stala sa nám takáto vec: Manželka niekde chytila kliešťa bez problémov sme ho vybrali. Miesto prisatia len mierne začervenalo ale asi týždeň a pol nato dostala teploty, bolesti hlavy, kĺbov. Mali sme obavy z boreliózy tak sme šli na pohotovosť tam jej lekárka predpísala antibiotiká. Keďže žena kojí spýtali sme sa či ich môže brať. Vraj máme malú odstaviť. Keď sme sa spýtali či je to nutné či tie antibiotiká musí brať predsa len nechceme odstaviť malú pokiaľ to nie je nutné, že či sa nedajú urobiť nejaké testy aby sme si boli istý sme dostali odpoveď, že ona nám prvú pomoc poskytla to už je na nás či ich budeme brať alebo nie. Na druhý deň sme šli všeobecnej lekárke tá nám povedala, že najlepšie by bolo urobiť odber až po 6-tich týždňoch. Bolesti a teplota prešli asi po troch dňoch. Počkali sme 6-týždňov. Medzitým sa tie isté bolesti a teplota zopakovali. Všeobecná lekárka urobila odber krvi. Vo výsledkoch mala manželka nejaké hodnoty zvýšené tak ju poslala na infekčné aby jej urobili nejaké podrobnejšie vyšetrenie. Tam ju lekárka otočila a poslala späť k obvodnej, že ona to nerobí, že to jej má urobiť obvodná lekárka. Tak sme šli naspäť k obvodnej. Tá zobrala krv a poslala na podrobnejšie vyšetrenie. Výsledky prišli jedny hodnoty boli vraj v poriadku ale druhé vraj nehodnotiteľné. povedala nám že tomu nerozumie a že sa má manželka sledovať a keby boli nejaké problémy má prísť. Naozaj sa o manželku strachujem. A stále si nie som istý či boreliózu má alebo nie lebo zatiaľ mi to nikto jednoznačne nevyvrátil. Strachujem sa zbytočne alebo ak nie ako mám ďalej postupovať. Vopred ďakujem za odpoveď.

Qwyx

redka: Práveže to nechceme nechať tak. Ale nevieme čo ďalej robiť.

psota: Samozrejme kliešťa sme hneď vybrali a o očkovaní neuvažujeme. Skôr by sme potrebovali poradiť čo ďalej.

redka

to je strasne... ze vysledky testov su nehodnotitelne a ona to necha tak? neviem asi by som este zasla za inam lekarom alebo co...

psota

Kliest vie sposobit dozivotne problemy.Len nikdy sa nedajte proti borelioze zaockovat.Ja som mala kliesta tri dni v lytku cela noha mi opuchla ze mi napadlo cievny system.cele lytko chodidlo mala napuchnute.mozno z toho som tak ochorela.Hned vybrat co najskor.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strach z boreliózy - Fórum - ZDRAVIE.sk