Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašné vlasy

Príspevok v téme: Strašné vlasy
Martin5558

Ahojte chcel by som sa opýtat čo mam robit mam strašne nanič vlasy neviem či riedke ale strašne jemné nedá sa mi stým nič robiť uplne kratke mi nepristanú preto musim mat troška dlhšia a musim sa gelovat a lakovat kazdy den ak nechcem vyzerať ako kok ... u ostatných vidím že aj ked si ich upravia majú ich tak stále u mna to je ina trochu prudší pohyb hlavou alebo zafuka silnejšie vietor a už mam cely učes v pitli ofina na čele a už len čakam kedy sa budem moct upravit vlasy si moc neumývam pretože ich mam potom na totalku jemnučké a nedajú sa mi istý čas tvarovat :D nemohli by ste mi poradit nejaky pripravok nato ? alebo kozmetiku na zahustovače sa ešte necítim mam 17 rokov :) istým časom sa mi to zdá aj lepšie ale potom zas pride den ked sa negelujem alebo nelakujem a je to zas to iste, mal som aj skvelý trik ze som si uterakom trel vlasy a nejak sa mmi zelektrizovali a držali pevnejšie no už ani to moc nefunguje prosim poradte mi :) cením si každu vašu radu dakujem :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.