Som nešťastná z vlasov

Príspevok v téme: Som nešťastná z vlasov
Laura30

Zdravím,

už 2 až 3 mesiace mi neskutočne padajú vlasy.

Nemôžem sa na to pozerať, už sa bojím umývať si vlasy.

Každý deň (2 mesiace) užívam drahé tabletky Kerastase, lyžicu tekvicového oleja, 2 šálky žihľavového čaju denne, nefénujem, nežehlím, češem ich po uschnutí a vlasy stále padajú. Teraz rozmýšľam nad Forcapilom (po doužívaní Kerastase).

Výsledky od obvodného (krv, železo a štítna žľaza sú v poriadku). Neviete čo viac by som ešte mohla spraviť?
Naozaj som z nich veľmi nešťastná.

Ďakujem :(

Patuskaaa

Ahoj, mne neskutocne asi pred cca mesiacmi padali ... vsade same chumace vlasov po mne zostavali. No objavila som super tonikum a k tomu vitaminovy vyzivovy doplnok, nakolko vlasky potrebuju hlavne vitamin B. a po tych dvoch mesiacoch musim povedat, ze je to OMNOHO lepsie !!! :)
Napisala by som ti aj presny nazov, no firma, ktora ich vyraba nerobi reklamy. a mam doslova zakazane pisat konkretne nazvy, uverejnovat foto a pod.
Kludne mi napis na mail.. a napisem ti viac :) a

vitavi

Pokožku v oblasti vlasov máš vlhkú a možno i mastnú. Potrebuješ ju spevniť a mineralizovať.
Napravíš to tak, ak budeš jesť menej sladkostí, ovocia aromatických látok, prípadne chemických látok. A menej tekutín. Pomôže i ubrať nadbytočný tuk, stačí troška panenského oleja alebo semienok, rátaj, že tuk je aj v pečive, koláčkoch a mliečnych výrobkoch.
Minerály dodáš hlavne celozrnnými obilninami a zeleninou.