Bulimia, po ukonceni vztahu

Príspevok v téme: Bulimia, po ukonceni vztahu
smutnyanjel7

Ahojte dievcata...CHcem Vas,poprosit o pomoc,trpela som pred rokmi anorexiou,bulimiou-velmi som schudla,ale potom som sa z yoho dostala,dokonca som sa venovala kampaniam proti PPP.... no moj stav sa vratil,ked ma opustil priatel, koli inej-mimochodom o 20kg tucnejsej, zacala som sa prejedat strasne vracat,som v katastrofalno, stave-tucna,skareda,opustna,prejedam sa,vraciam,nic ma netesi, nestaram sa o seba,iba prezivam... BRucho mam ako balon, stehna,ako prasa,nenavidim sa...RAdsej by som chcela anorexiu ako toto...prosim Vas da sa s tyzm nieco robit?nenasla by sa tu skupina dievcat,ktora sa chce z toho dostay svojim8 silami?Dakujem

Katka1309

Ahoj.... čiastočne chápem tvoje pocity, presne tak si nieked nadávam aj ja, cítim sa ako hovno, prasa a podobne... ale to si takto vravieť nesmieme!!!
Ja som bola s bulímiou len na začiatku keď som si uvedomila že zvracanie nie je riešenie, chodím teraz k psychologičke.. Je predomnou ešte dlhá cesta.. raz sa cítim dobre raz zle ale je jedna vec ktorá mi veľmi pomohla... Zaala som behávať, robí mi to radosť a zároveň rieši moje kompley že om niečo zjedla vac a podobne lebo to vybehám... našla som ssi hobby, vášeň, mám za ebou polmaraton a 10km preteky, dalsi polmaraton pred sebou a naplna ma to...
Preto ak dovolíš, určite sú ľudia ktorí by ti poradili a inak, ja zo svojej skusenosti ti môžem poradiť len tak že si treba nájsť niečo čo ti bude robiť radosť, čo bbudde zamestnáva´t tvoju myeľviac alebo aspoň v takej istej miere ako jedlo,.... ja som už skúšala všeličo, ešte mi pomáha aj keď som doma, že musím niečo robiť, taviam puzzle, hrám na klaviri ucim sa ako samouk a podobne... pretože najhoršie je pre mňa nudiť sa.. potom myslím len na jedlo...
chápem ťa aj ja mam stale zmiešane pocity, pocity viny, niekedy sa nenávidím... je to dlhý boj, držím ti palce.
Tiež som bola na tom tak že okrem skoly som nikam nechodila, vyhýbala som sa rozhovorom ludom.... Ale nakoneic som sa zverila mamke, vyhladali sme pomoc... Je dôležité sa zdôveriť niekomu.