Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citalec uzkost depresia nezabera

lidkaaaa

Milá Jarkka,beriem citalec už druhý rok na menopauzu a zachránil mi život,po operácii z mesiaca na mesiac som sa začala cítiť viac a viac precitlivelo veď vybrali mi všetko a pristihla som sa že sa hodím pod autobus a pud sebazáchovy samozrejme okamžite k lekárovy ,citalec svojím spôsobom pôsobí aj tak trochu ako hormonálna terapia ,obsahuje dve látky ,ktoré produkuje ženský vaječník a samozrejme ja hormony nesmiem tak musí pomôcť príroda ,takže kalcium+vytamín D,vytamin E ,ginko nie biloba ale ginko a niečo sa používa v menopauze ,olej z granátového jablka je tiež prírodná hormonálna terapia ,samozrejme soja ,a samozrejme aj bylina ktorú obsahuje KLIMACIT -červená neviem čo

tramal1

este pockaj 2 tyzdne a ked nic povec psychyatrovi nech ti ich zameni zadruhe ja som mal citalec a nezabral mi tiez tak mi predpisal ALVENTU a ta mi zabrala :)

Peggy23

Ahoj mňe vždy zabral seroxat. Skus si dat ten predpisat je trochu silnejši, z tych slabšich je dobry escitil alebo escitalopram to je to iste, len od inej firmy. Z citalecu byvalo na vracanie aj mne, že vraj som bola na neho alergicka. Neviem, skôr si myslim, že mi nesadol. A ako sa ti to prejavuje?Keby si to chcela ale ozaj vyriešit napiš mi na e-mail peggy23@azet.sk.
Držim palce.

Jarkka

Dostala som nekrozu vajecnika. Zvijala som sa od bolesti kym prisli na to ze mam obtoceny vajecnik a je odumrety. Tak museli vsetko vybrat.
Dakujem za tip na lekara skusim , ale niekdo mi hovoril ze on uz novych pacientov neberie.
Uz dostavam hormonalnu liecbu tak hormony su uz v norme.
Teraz potrebujem dat do poriadku uzkost a depresiu. Kym nezaberu niejake lieky. Pokusim sa este vydrzat ci ten Citalec nezaberie a potom budem musiet riesit zmenu lekara. Teraz v lete je to tazke ked sa cerpu dovolenky.
Vsetkym velmi pekne dakujem za pomoc.

Peggy23

Ahoj, vyzera to, že maš rozhadzany cely hormonalny system, prečo si si dala vybrat tie vaječniky, to sa nedalo riešit inak? A hormonalny profil ti robili? Na to ti asi antidepresiva nepomôžu.

Jarkka

Som z Bratislavy
To by som bola velmi rada keby mi niekdo poradil dobreho lekara. Ale v Bratislave ktory su dobry tak uz nechcu prijmat novych pacientov. Velmi pekne dakujem za zaujem mi pomoct aj to niekedy pomaha ked si uz clovek nevie rady. Ja som velky samotar co mi do teraz nevadilo ale odkedy mam tieto problemy tak ma to dost trapi. A manzela uz nechcem tolko zatazovat hoci sa snazi ale od oktobra je toho uz aj na neho dost. Rad by uz isiel aj na niejaku dovolenku hoci len tu na Slovensku ale ja niesom schopna ani vyjst z domu do obchodu.
A moja matka si mysli ze si vymyslam aby som za nou nemusela chodit a jej pomahat tak ma pre istotu vydedila a odkazala ze jej nemam chodit ani na pohreb. Ale ked niesom schopna ist ani do obchodu tak ako mam cestovat az na vychod. A takych problemov mam viac nez dost pre ktore sa trapim . A preto som velmi vdacna za kazdu radu ked si mozem z niekym napisat. Kedze inu rodinu nemam. Este raz velka vdaka.

zewa

Zmen lekara. Asi nevie ako liecit, ked ta hned posiela do nemocnice. Neboj sa zmeny. Keby ti ten psychiater novy nesadol, Citalec ti predpise aj obvodak.. Ja by som si urcite pytala este nejake lieky kym tento zaberie. Pytaj si anxiolytikum nejake. Do akeho mesta chodis? Mkzno ti poradime lepsieho psychiatra.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citalec uzkost depresia nezabera - Fórum - ZDRAVIE.sk