Ako sa môžem stať bezcitnou?

Príspevok v téme: Ako sa môžem stať bezcitnou?
perla123

prosím existuje nejaká rada ako by som mohla zostať bezcitná, aby mi bolo všetko jedno, aby ma netrápili druhí ľudia?...ale aby som bola šťastná sama so sebou a myslela len na seba, dá sa to nejak? nechcem byť na nikoho odkázaná, naviazaná ani nič podobné, aby sa ma nič nedotklo, nech by mi povedal ktokoľvek čokoľvek...čo mi odporúčate? lebo takto sa asi zbláznim :(

vaporwave

hmm no tak existuju rozne pristupy ako pracovat s vlastnym egom, staci sa popozerat na nete... z osobnej skusenosti: ja uz roky fungujem s nazorom o sebe ze som lúzer, či uz ide o pracu alebo medziludske vztahy, a to malo co som dosiahla ma aj tak vacsina ludi v p*** (alebo ani nevie ze take existuje, alebo tomu vobec nerozumie), takze z toho mi vychádza kedže ma ma vacšina ludi v p***, tak aj ja ich možem mať ešte viac v p*** :DDD

ty mas tusim potrebu druhym ludom vyhoviet vo vela veciach, a taktiez sa ti teraz asi tazko nesie predstava, ze by ta ludia vnimali ako tu bezcitnu, alebo zlu, alebo neschopnu...

pavolgdi

Ja se stal bezcitný zvlastní vůle.Důvod:vyděl jsem jak nevedomě ubližuji lidem co jsem měl rád a jediné řešení bylo je opustit. Tak jsem je opustil oni brečely ale já ne

a teď necítim vůbec nic ani smutek ani vztek vůbec nic.

Sejla

veď nemusíš byť bezcitná na to, aby si bola nezávislá a samostatná. Mať rád neznamená visieť na niekom a byť odkázaná na jeho názoroch.