Mamka a jej synáčik

Príspevok v téme: Mamka a jej synáčik
alica1212

Ahojte, myslite si, ze ked mamka zacne svojmu synacikovi nakazovat, aka som ja zla a vsetko negativne len vytahuje, a podobne veci... jednoducho sa jej nepozdavam.ma to s tym chalanom este vyznam?? on sa tvari, ze kasle na nazor matky, ale chalani su vacsinou na matky viac naviazani ako dcery, toboz jedinacik a slobodna mamicka, ako je to v tomto pripade. podla mna jedneho dna urcite dojde k situacii, ze da na nazor matky pokial bude iny ako moj a posle ma kade lahsie. ake mate vy skusenosti?

alica1212

ODPOVEDAAAN: presne toto zazivam!! chlapceka co nevie ani ziarovku vymenit. uplne nic v domacnosti spravit, navyse najhorsie na tom je ze sa to ani nechce naucit a len caka,ze ja vsetko urobim. a ked to urobim,dojde mamicka povedat,ze to je zle. o vareni ani nehovorim...vsetko co uvarim ja je zle a co uvari mamicka,hoci sa to casto neda ani jest je najlepsie na svete. asi je ozaj najlepsie dat od takych chlapov ruky prec

odpovedaaam

a tie chyby v texte pardon to ked clovek spomina a dava zo seba von emocie ani si neuvedomuje kolko gramatickych chyb spravi..ale citatelne to snad je :)

odpovedaaam

alica.. to je cele zleee..zazila som to a poviem ti..tem "moj" si ma ani nezastal..este matke pritakaval.ze ano taka som taka!!! uz to nikdy nechcem zazit..ked dospely chlap vstane rano z postele ani sa nenaranajkujeme spolu ( a to sme spolu byvali) nachysta sa spakuje a bezi domkov lebo mamka vari obedik a dokma s mamkou a tatkom je naj.lebo oni maju navacsiu pravdu vseta...a s nimi na vylety ( ja doma) s nimi na nakupy ( vsak ja si pojdem autobusom) mama cez leto odpadla jej syn ( moj byvaly) hikal chytal hysaky ako keby bola na smrtelnej posteli..led mamka pred jeho otcom zatlka ze 3x nabural auto lebo jazdil ako sialeny a takto by mu nadal aspon sucho do debilou..radsej mi to ani nepovedali....ked moj byvaly trebars prevratil nechtiac pohar jeho mamka sa zacala na tom smiat a hned brala utierky nech to po nom uprace..div ze mu rit neutiera doteraz...cele zle..ja som sa jeho rodicom tiez nepozdavala..raz som v nasej (byvalej) kuchyni nestihla umyt riad a nieco nam isliel jeho tatko opravit...vzdy som mala cisto vyluxovane priam sterilny poriadok ale jeho takto videl neumyty riad a hned si ma brat do huby akoze ani riadc neviem umyt ze co som ja za zenu..tyzden upratane cisto jak v hoteki jeden den neporiadok, akurat vtedy prisli jeho matka zacala vsetko upratovat akoze ja to neviem a mam ruky od seba..raz sme u jeho rodiny grilovali ( bez rodicov) mladi ludia..prisli jeho rodiciaa dospelych ludi kontrolovat nasackovali sa zacali mi maso na grile otacat..co ja sama dokazem..do vsetkeho sa starat angazovat rozkazovat..a ja ked som otvorila usta no s panom bohom..ako mozem mat iny nazor ako jeho maminka alebo tatinko..som zla frajerka a minimalne by som mala byt miss world s troma titulmi vysokej skoly + vyhtat sutaz masterchef + od rana do vecera upratovat ked sa nieco pozne z miesta o cm, a okrem toho este obskakovat maminkinho milacika..robit mu full servis vsetko az pod nos pred telku aj to neviem ci by som sa jeho matke a otcovi solidna...1000x som mala chut povedat ze ho vychovali strasne zle...uz som na to nemala prilezitost!!! radim ti davaj si pozor na takychto mamkinych milacikov rozmaznane chudiatka co nic nemusia aj tak sa im zda malo..toto je zlokom toho co vsetko ta moze cakat... davaj pozor na takychto chlapov..povacsine z toho nic dobre nebude a vykluje sa z neho este manipulant..

deana28

Zvazovat takuto vec sa mi zda v case zamilovanosti prinajmensom cudne. Alebo snad pani udrela kliniec po hlavicke a ty vies, ze jedneho dna by prisiel na to aj sam? Odkial vies, ze takto hovori? Mozno sa ti to ten chalan boji povedat a hovori, ze je to nazor jeho mamy. Pokial sa nepoznate- ty a ona... Nvm si predstavit ako spolu vecer sedia pri salke caju a debatuju o laske... Sry, moj nazor :)

karolinka122

napisala si to tak chladne a odmerane, akoby ti na tom tvojom frajerovi ani nezalezalo, ani neuvadzas , o co konkretne ide o ake situacie, nic.....neviem preco mam pocit, ze jeho matka nemusi byt zly clovek....

poradimtiti

Bacha - on nesmie kaslat na nazor matky, ale jej musi dorazne vysvetlit, ze nech na teba neutoci - skratka musi sa ta zastat, ak to nerobi, tak radsej chod od neho.

audina

Na nazor vlastnej matky davaju vacsinou ti rozmaznani synacikovia a je jedno ci je jedinacik. Moze mat brata alebo aj dve sestry, ale ked je jej milacik rozmaznany tak nanu urcite casom da. Take matky vedia pekne zrat nervy aj ked sa ich synacik ozeni.